0-2 Yaş Netflix Dizileri

Netflix yediden yetmişe birçok kesime hitap eden dizi ve sinema filmleri ile büyük bir başarı yakalamış durumda. Özellikle küçük yaştaki bebeklerime kaliteli ve onları olumsuz etkilemeyecek içerikler izletmek istediğimizde ve onları kötü niyetli videolardan korumak istediğimizde Netflix bu yüzden gerçekten ideal oluyor. 0-2 yaş netflix dizileri oldukça fazla, zaten çocuk bölümüne girdiğinizde tüm içerikleri görebilme imkanına sahip oluyorsunuz.

0-2 Yaş Netflix Dizileri şu şekilde başlıklayabiliriz:

Yeşil Yumurta ve Salam, son derece yaratıcı ve çocuklar için uygun görsel efektlerle dolu bir dizi. Bir hayvanat bahçesinde geçiyor. Puffin Rock da yine okul öncesi dönemler için ideal bir dizi. Daha küçük yaş dönemler olan 0-2 yaşta çocukların görüntüleri ayırt etme kabiliyeti henüz gelişmediği için çok fazla renkli şeylerin ve geçişlerin hızlı yapıldığı animasyonlu dizilerin izletilmesi çok uygun değil. Bu yüzden çocuklar için netflix dizileri bu yaştaki çocuklar için uygun içeriklere sahip. Örneğin konuşan kedi Tom ve arkadaşları, peppa pig gibi diziler oldukça renkli görsellere sahip. Bu yüzden bebeklerin de ilgisini çekiyor.

Netflixte aslında yaşa uygun olan uygulamaları siz kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Ekran üzerinde çıkan bölümden yetişkin ve çocuk bölümleri ayrı ayrı bulunuyor. Çocuk bölümüne girdiğinizde tüm içerikleri tek bir ekran üzerinden kaydırarak görüntüleyebiliyorsunuz. Siz en uygun içeriği bu şekilde belirleme imkanına sahip oluyorsunuz. Bu diziler çocuğu zaman büyükler için de eğlenebilecekleri anlara dönüşebiliyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.