2022’nin En Sinir bozucu TV Karakterleri

Her karakter favori olamaz. Bazen en sevdiğimiz nefret etmeyi sevdiğimiz karakterler bile değiller.

Şaşırtıcı olay örgüsü kararları, garip gelişmeler veya sinir bozucu kişilik anları arasında, televizyon ekranlarımızda bizi rahatsız eden kişiler var.

2022 TV sezonu, romantik ilişkiler ve sulu karakter yayları için iyi bir yıldı, ancak bu liste madalyonun diğer yüzüyle ilgili. Görmezden gelemeyeceğimiz en sinir bozucu TV karakterleri (denesek bile).

Aşağıda, Dizih olarak bu sinir bozucu karakterleri seçmek ve üzerlerine ışık tutmak için bir araya geldik.

Seçiminiz listeyi oluşturdu mu? Aşağıdaki listeye göz atın.

Ariadna “Ari” Blanco Commerford – Elit (Netflix)

Elite gibi sabunlu bir şov, skandal drama ve yıkıcı karakterlerden adil bir pay alır.

Elite Sezon 6 bir istisna değildi, ancak zengin kız Ari işleri daha da kötüleştirmeye devam etti. Hikayeleri, pervasız bir ego tarafından körüklenen, birbiri ardına yanlış kararların tutarlı bir dizisi olmuştur. 2022’de pastayı kırdığı kişiyle birlikte aldı.

Örneğin, Samuel’in ölümüyle ilgili üzüntüsünü içkilerle bastırdı, Nico’nun transseksüel kimliğine dayanarak duygularıyla oynadı ve bir kulübün arka odasında yeni arkadaşının aşık olduğu kişiyle yattı.

Ama daha da kötüsü, erkek kardeşinin erkek arkadaşıyla yattı ve ondan hamile kaldı. Iván, Patrick’i incittiği için eşit derecede hatalıydı, ancak bu ihanetle daha da inciten bir kardeş kuralı var, özellikle de o ve Patrick ikiz oldukları için.

Kabul edildi, Samuel’in ölümüyle ilgili keder ona acı vermiş olmalı ve öyle tepki verdi. Ancak Ari, hiç bitmeyecekmiş gibi görünen bir roller coaster’dı.

Iggy Frome – New Amsterdam (NBC)

Ignatius Frome ile nereden başlanır?

New Amsterdam 1. Sezonun en sevilen karakterlerinden birinin en iğrenç hale gelmesi çok üzücü. Sanki Kapoor’la birlikte sempatisi de yok olmuş gibi.

Bir psikiyatrist olarak işinde ne kadar berbat olduğu rahatsız edici; ensest ilişkisine ortak olması ve bir çocuk tecavüz vakasında bulduğu rahatsız edici çözüm en büyük suçları arasındadır. Özel hayatı pek iyi gitmiyor.

Asıl üzücü olan, dizi sona erene kadar New Amsterdam’ın bu çekilmez karakterden geriye kalanları kurtarmasının hiçbir yolu yok.

Charly Burke – Orville: Yeni Ufuklar (Hulu)

Bu, doğası gereği, keşif ve diplomasi görevlerini yerine getiren çeşitli uzaylı türlerinden oluşan bir ekiple uzayda seyahat ederken izleyicilerinden inançsızlıklarını askıya almalarını isteyen bir gösteri.

Yine de, denenmemiş bir asteğmenin gemideki en üst düzey subaylara ani müdahalesini anlamanın veya kabul etmenin hala bir yolu yok.

Teğmen Charly Burke, The Orville 3. Sezon 1. Bölüm’de krepler hakkında saçma sapan konuşarak ve tüm Kaylon’ların vekili olarak Isaac’tan nefret ederek ekibin arasına girdi. Diğerleri onu “dört boyutlu düşünme” yeteneğine sahip olduğu için “özel” olarak tanımlıyor, bu ne anlama geliyorsa.

Travmasının hiçbir boyutta üstesinden gelememesi çok kötü. O, bir yıldız gemisinin kontrolünde DEĞİL, belirsiz bir psikolojik izinde olması gereken, silahlı bir TSSB topu.

Seth MacFarlane’in, ilişkileri sona erdiğinde Halston Sage’in çıkışından kaynaklanan serpintiden sonra önemli diğerlerini seçmemeyi öğreneceğini düşünürdünüz. Ama HAYIR, talihsiz Anne Winters’ın son derece sevimsiz bir karakteri boşuna kurtarmaya çalıştığı bir sezonda sıkışıp kaldık.

İşin iyi tarafı, karakter öldü, bu yüzden The Orville 4. Sezon başarılı olursa geri dönüş konusunda endişelenmemize gerek yok. Teşekkürler Avis.

Otto “Obie” Bergmann IV – Dedikoducu Kız (2021) (HBO Max)

Obie neden Gossip Girl’deki grupla arkadaş bile? Artık onların yanındayken küçümsemesini bile zar zor saklıyor.

Obie, hayata ve flört etmeye yeni bir başlangıç ​​yapmak isteyen hassas, zengin bir çocuk olarak başladı. Zoya/Julian aşkını nasıl idare edeceği konusunda kötü kararlar verdi ve güçlü ailesiyle anlaşmazlıklar yaşadı. Çok çirkin hiçbir şey çözülemezdi.

Ancak Gossip Girl (2021) 2. Sezon başladığından beri Obie, bir zamanlar sahip olduğu potansiyel ne olursa olsun sinir bozucu bir kabuk oldu.

Her şeyin üstünde olduğunu düşünerek ve herhangi bir lise dramasına dahil olmak istemediği için kendini arkadaş grubundan kasıtlı olarak geri çekmiştir. Ailesine karşı gelmeye ve onu reddetmeye devam ediyor ve ardından onu reddettiklerinde şaşırmış gibi davranıyor. Ve flört hayatı darmadağın.

2022’deki hikayeler canlandırıcı ve yükselişte; Gossip Girl yeteneğinin zirvesi gibi hissettiriyor. Peki, Obie neden yetişmedi? Belki de bir veda Dedikoducu Kız patlaması yaşamasının zamanı gelmiştir?

Harry Greene – Kalp Durduran (Netflix)

Bir genç TV dizisindeki zengin spor zorbasını tam olarak belirlemeniz gerekse, Harry Greene sizin adamınız olurdu. O daha çok spor sahnesinin rugby tarafında ama klişe arketipin birçok niteliğine uyuyor.

Harry her fırsatta ağzını açar ve “kampüste büyük adam” enerjisini harcayarak utandırıcı bir söz daha söylerdi.

Tao’ya sürekli zorbalık etmesi, Imogen’i Nick’le anlaşmaya zorlaması ve Charlie ve Nick’e karşı korkunç homofobik tavrı gibi, sözde en iyi arkadaşının bir şeyler yaşadığını gördüğünde bile, aptal olmaya devam ediyor ve hiçbir empati göstermiyor. herşey.

Nick, Harry ve o ragbi adamlarından çok daha iyi arkadaşları hak ediyor. Umarım, karma bir gün Harry’i alır!

Isabella Tavez – İyi Bela (Serbest Biçimli)

Her yönüyle iyi bir adam olmasına rağmen, Gael ilişki şansı en kötü olanıdır.

Brian ile ilişkisi fazla ileri gitmedi. Sonra gelmiş geçmiş en kararsız insan olan Callie geldi. Ve şimdi Isabella’ya tedavi olduk.

Onun hakkında can sıkıcı bir şeyi saptamak onun hakkını veremezdi! Yetişkin bir kadının vücudunda bir çocuk gibi görünüyor. Gael’i bu bitmeyen işkenceye hapsetmiş gibi görünüyor.

İyi adam olduğu için, onun her ihtiyacını ve hevesini karşılıyor. Bebeği doğurduktan sonra gitmeli. Gitmek!

Percy Scott – Gişe Rekortmeni (Netflix)

Percy (JB Smoove’un canlandırdığı) bir liselinin zihnine sahip yetişkin bir adamdı.

Percy’nin motivasyonu, yazarların canlandırması gereken çatışmalara bağlı olarak her bölümde değişmeye devam etti. Sinir bozucu bir karakterdi çünkü hatalarından asla ders almıyor gibiydi ve her zaman sadece kişisel çıkarları için hareket ediyordu.

En iyi arkadaşı olduğu varsayılan Timmy’yi (Randall Park) birkaç kez sırf onunla daha fazla zaman geçirmek istediği için kasten sabote etti. Ve bir parti dükkanı işleten bir adama göre, Gişe Rekortmeni’nde çok takıldığı kesin.

Colin McKenna – Ayrılmamış (Netflix)

Birini hayal etmek, herhangi bir ilişkide veya durum gemisinde yapılacak korkunç bir şeydir. Uzun süreli bir partnerden 17 yıl sonra hiçbir uyarı olmadan aniden ayrılmak mı? Bu, çiftlerinin geçmişine bir hakarettir.

Colin, kendisini duygusuz ve ayrılığın masum tarafı yapmaya çalışan birinin sinir bozucu niteliğine sahipti.

Michael ile 17 yıl geçirdi ve ilişkideyken hissettiği herhangi bir sorunu veya endişeyi asla dile getirmedi. Tamamen ayrılmadan önce sorunlarını tartışmak için Michael ile yalnızca gönülsüz bir danışmanlık seansı yaptı.

Ve sonra, Michael’ın onsuz ne kadar iyi büyüdüğünü ve başarılı olduğunu gördükten sonra, Michael’dan tekrar bir araya gelmesini isteme cesaretini buldu.

Michael tüm parçaları topladı ve kendisi üzerinde çalıştı; Ayrılmalarından sonra Colin’in aynısını yapmadığını muhtemelen tahmin edebiliriz. Colin çimlerin daha yeşil olmasını istedi ve ilişki problemlerinde kendi hatasını kabul etmedi. “Sevdiği” birine bu davranışla davranması rahatsız edici.

Moishe Maisel – Muhteşem Bayan Maisel (Amazon Prime Video)

Bizi yanlış anlamayın, Muhteşem Bayan Maisel’in özgünlüğünde kutlanacak çok şey var.

Miriam ve Joel’in ebeveynleri – Abe (Tony Shalhoub), Rose (Marin Hinkle), Shirley (Caroline Aaron) ve Moishe (Kevin Pollak) – Yahudi ailelerin sevgi dolu, zorba doğasıyla oldukça uyumludur.

Bununla birlikte, bazen ebeveynler de karikatürlere çok sık saparlar ve çekilmez karakterler olarak karşımıza çıkarlar.

Midge’in ebeveynlerine daha fazla doku kazandıkça sempatik olmak biraz daha kolay, ancak Moishe’nin kırılan küstahlık ve tek tipçilik sicili için çok az gerekçe var.

Ek olarak, Amy Sherman-Palladino’nun diyalogları ve keskin açılarda kesişen konuşmaları tekrarlayan karakter tarzıyla, tarz Moishe’nin can sıkıcı faktörünü on kat artırıyor.

Abhishek “Shake” Chatterjee – Love is Blind (Netflix)

Love is Blind 2. Sezondaki pek çok dramanın merkezinde bir adam vardı. O adam “Shake” idi. Sonunda Deepti ile tanışıp ona evlenme teklif ettikten sonra hepimiz onun hak ettiği adam olmasını umduk. Ne yazık ki, kaçamayacağı bir deliğin derinliklerine inmeye devam etti.

Shake, ikinci sezonun en büyük kötü adamı oldu.

Nişanlısı hakkında kaba yorumlar yaptı, fiziksel olarak ondan hoşlanmadığını açıkça belirtti ve Deepti’ye kendini değersiz hissettiren düşüncesiz şeyler söyledi. Ve birleşme sırasında büyüme ve özür dileme şansı verildiğinde, korkunç davranışını ikiye katladı.

Evlenmek istemiyorsan neden evlilik hakkında bir flört programına çıkasın ki?!

Deepti’nin düğünde “hayır” dediği ve ona saygı duyan birini bulacağı için hepimiz minnettar olalım. Hepimiz o rezil anda onun için tezahürat yaptık.

Daniel Durston – Ağabey 24 (CBS)

Reality TV dünyasından öne çıkan başka bir oyuncu. Bu sefer, doğrudan Big Brother evinden geliyor.

Daniel, ilk Hane Reisi (HOH) olarak ve birkaç sıkı bağ kurarak oyuna güçlü bir şekilde başladı. Nicole ve Paloma ile yakın müttefikti ve Ameerah, Alyssa, Jasmine ve Terrance gibi oyuncularla o dalgayı oyunun içine kadar taşıyabilecek kadar sıkı bir grup halinde dokunmuştu.

Ne yazık ki, Paloma’ya olan kör inancı, bir misafir olan Taylor’a (Big Brother Sezon 24’ün gelecekteki galibi) karşı zorbalık ve korkunç muameleyi lobi yapan bir dizi dağınık olay başlattı.

Daniel, Taylor aleyhindeki söylentileri güçlendirdi, herkesin önünde ona açıkça seslendi ve birçok kez onun hakkındaki “duygularına” dayanarak onu tahliye etmeye çalıştı. O kadar kötüye gitti ki, onu çağırması, Taylor’a yardım etmek ve oyunda Daniel gibi misafirleri devirmek için yeni bir ittifakın kurulmasını tetikledi.

Tıpkı yukarıdaki Shake gibi, realite TV de gerçek hayattaki eylemleri takip eder. Ancak sezonda bir “karakter” olarak kötü adam rolüne düştü ve Julie ile sohbet etmek için kapıdan çıkıp gitmesini sabırsızlıkla bekledik.

Şimdi sıra size TV Fanatikleri!

Favorileriniz listeyi yaptı mı? Kimi eklerdin?

Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlarda paylaşın.

Düzenlemek Silmek

Justin Carreiro Dizih için kadrolu yazardır. onu takip et twitter.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

AgenCuan merupakan salah satu situs slot gacor uang asli yang menggunakan deposit via ovo 10 ribu, untuk link daftar bisa klik http://faculty.washington.edu/sburden/avm/slot-dana/. judi bola pragmatic play slot pragmatic play online surya168 idn poker idn poker slot online akun pro thailand