Ada Masalı 10. bölüm full izle! Ada Masalı 10. bölüm izle Puhutv!

[ad_1]

Ada Masalı 10. bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitledi. Başrollerinde Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un yer almış olduğu Ada Masalı’nın çekimleri İzmir’in Sığacık köyünde yapılıyor. Ada Masalı 10. bölümde Haziran ve Poyraz, Haziran İkili her şeye karşın birbirlerine olan aşklarını gizleyemezler. Haziran’ın tek bir isteği vardır. Poyraz’ın artık onu affetmesi. Poyraz, Haziran’ı affedecek midir? Star Tv’de gösterilen Ada Masalı 10. kısmı seyretmek için haberimizdeki Ada Masalı 10. bölüm full seyretme Puhutv linkine tıklayın. Ada Masalı 10. bölüm izle Puhutv!

ADA MASALI 10. BÖLÜM İZLE PUHUTV!

Ay Yapım imzalı Ada Masalı’nın yönetmen koltuğunda Ali Bilgin otururken, senaristliğini Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak kaleme alıyor.

ADA MASALI 10. BÖLÜM ÖZETİ

Star Tv’nin sevilen yaz dizisi Ada Masalı 10. bölümde Batu’nun gelişi Haziran ve Poyraz içinde bomba tesiri yaratır. Batu, Zeynep tarafınca ikiliyi ayırmak için göreve getirilmiştir.

Batu kurnaz planlarını hızlıca hayata geçirmeye adım atar. İdil, Poyraz’a olan aşkından caymak üzereyken aklına gelen düşünce ile tekrardan harekete geçer. Bu sefer Poyraz’ı kendine aşık edeceğine emindir.

Haziran, Poyraz’ın geçmişini merak etmeye adım atar. Onun eskiden iyi mi biri olduğuna dair araştırmalara girişir. Haziran, kendini kıskançlık krizlerinin ortasında bulur. Poyraz, Haziran’ın deniz korkusunu yenmek için ona destek olur.

İkili her şeye karşın birbirlerine olan aşklarını gizleyemezler. Haziran’ın tek bir isteği vardır. Poyraz’ın artık onu affetmesi. Acaba Poyraz, Haziran’ı affedecek midir?

Batu ve Poyraz karşı karşıya gelirler. Kavga kaçınılmazdır. Poyraz sinirlerine hakim olması imkansız. Başını büyük bir belaya sokar.

Ay Yapım’ın sevilen yaz dizisi Ada Masalı’nın yönetmen koltuğunda Özgür Sevimli otururken, senaristliğini Aksel Bonfil kaleme alıyor. Dizinin genel yönetmenliğini ise Ali Bilgin üstüne alıyor. ‘Ada Masalı’, oldukça değişik iki karaktere haiz olan Haziran (Ayça Ayşin Turan) ve Poyraz’ın (Alp Navruz) yollarının kesişmesiyle doğacak aşklarını mevzu alıyor.

[ad_2]


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.