All Night Dizi İncelemesi

All Night Dizi İncelemesi

Yaratıcılığını Amerikalı idari yapımcı Jason Ubaldi’nin üstlendiği All Night dizisi 2018 yılında ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Christopher Avila (Stymie), Brec Bassinger (Roni), Chanel Celeya (Stefania), Ty Doran (Bryce), Teala Dunn (Alexis), Allie Grant (Melissa), Caleb Ryan (Jonas), Eva Gutowski (Lyssee), Tetona Jackson (Cassie), Gus Camp (Gerald), Tom Maden (Nino), Jenn McAllister (Deanna), Austin North (Oz), Tequan Richmond (Christian), Chester Rushing (Cody), Jake Short (Fig), Noureen DeWulf (Mr.Lewis), Kate Flannery (Principal Saperstein), Dawan Owens (Coach Lewis) gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı dizi 11 Mayıs 2018 günü ilk bölümü olan pilot bölümüyle ekranlarda yerini aldı.

Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan komedi türündeki bu dizi her bölüm yaklaşık 30 dakika olacak şekilde hazırlanıyor. Dizinin konusuna gelecek olursak All Night, liseden mezun olmak üzere olan bir grup genci konu alıyor.

Liseden mezun olacakları için çok heyecanlı olan bu bir grup genç, lise mezuniyeti için verilen partiye gün saymaktadırlar. Bu muhteşem partiye sayılı günler kala yine liseden mezun olacak olan bir grup genç, lise yıllarında yapmayı hayal ettikleri onca şeyin yalnızca bir kısmını yapabildiklerini, henüz mezun olmadan önce yapmak istedikleri birçok şeyin olduğunu fark ederler.

Yapamadıkları akıllarını kurcalayan bu bir grup genç, gerçekleştiremediği bir takım lise hayallerini mezuniyet partisinin olduğu gece gerçeğe dönüştürmeye karar verirler. Bunun için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olan ekip, işe koyulur ve olanlar olur.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.