[ad_1]

  • Haberler »
  • Gündem Haberleri »
  • Alparslan Büyük Selçuklu ne zaman başlıyor, bugün var mı? Bu akşam Büyük Selçuklu dizisi yayınlanacak mı?

04 Ekim 2021 Pazartesi – 17:17 | Son Güncelleme : 04 10 2021 – 17:17

Alparslan Büyük Selçuklu bugün var mı? Uyanış Büyük Selçuklu adıyla süregelen, bu yıl Alparslan Büyük Selçuklu olarak ekranlara dönmeye hazırlanan TRT1’in zamanı dizisinin yeni sürem fragmanı erişince dizinin fanatikleri arama motorlarına yöneldi. Başrollerinde sulh Arduç ile Fahriye Evcen’in bulunmuş olduğu Alparslan Büyük Selçuklu bugün var mı, yeni sürem ne zaman başlamış olacak?

Alparslan Büyük Selçuklu’nun ne zaman yayınlanacağı dizinin fanatikleri tarafınca merak ediliyor. TRT 1 ekranlarında geçtiğimiz sürem büyük beğeni kazanan ve Uyanış Büyük Selçuklu ismiyle gösterilen dizinin yeni sezonu aramaları başladı. Peki; Alparslan Büyük Selçuklu bu akşam var mı?

ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU BUGÜN VAR MI?

Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin yeni sürem zamanı derhal derhal belli olmadı.

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU sürem FİNALİNDE NELER YAŞANDI?

Sabbah ve Mitras, Baturalp ve Başulu ile beraber Sencer ve Tapar’ı da tuzağa düşürmüştür. Selçuklulara altın darbeyi sonunda vurabileceklerini düşünen Sabbah ve Mitras, karşılarında birden Melikşah’ı bulmuştur.

İki taraf içinde yaşanacak savaşım sonucunda taraflar mühim bir yara alacaktır. Melikşah, sonunda Sabbah ve Mitras’ı ortadan kaldırmayı başarabilecek midir?

Başulu’yu Kıpçak Diyarı’na götürmeye güvenilir olan Baturalp, yaşamış olduğu bu tuzak sonucunda kardeşiyle birlikte gitmekte hala ısrar eden olacak mıdır? Melikşah ile Baturalp arasındaki yüzleşmede neler yaşanacaktır? Melikşah’ın Başulu’ya karşı olan duyguları, saraydaki düzeni iyi mi etkileyecektir? Batıniler’e karşı büyük bir cenk açan Selçuklular’ın hamleleri, Sabbah’ı iyi mi etkileyecektir?

Kuvel Kalesi fethini durdurmak için elinden geleni icra eden Sabbah ile Mitras’ın Melikşah’a karşı olan mücadelelerinde hangi taraf galip gelecektir? Takipleri sonucunda Terken’in Karahanlı askerlerini çağırttığını öğrenen ve Terken ile Tacülmülk’ü asla beklemedikleri anda yakalayan Zübeyde Hatun, bu durumu Melikşah’a iletecektir.

Melikşah, Terken ile Tacülmülk’ün bu gizli saklı saklı planı karşısında iyi mi bir karar alacaktır? Kuvel Kalesi fethinin peşinden son bir vazife için Nizamülmülk’le yola koyulmayı planlayan Melikşah’ın geçmişe, atalarına dair duyacakları yepyeni bir sayfa açacaktır.

 

[ad_2]


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.