American Gods 1. Sezon 6. Bölüm Fragmanı

American Gods dizisinin merakla beklediğimiz 6. bölüm fragmanında yeni karakterimiz Vulcan’ı da görmüş olduk. Diziye Mr. Wednesday’ın eski bir arkadaşı olarak girecek olan kadim tanrılardan Vulcan resimdede görebileceğiniz gibi hikayemize oldukca şatafatlı bir giriş yapıyor! Vulcan karakterinin hem eski hemde yeni tanrıların safında olabileceğine dair duyumları da yabancı kaynaklardaki yorumlarda görmekteyiz.

Fragmanın ardından Vulcan için şimdiden “Tanrıların Silahı” yakıştırması yapılmış durumda. Bakalım tanrıların silahı hangi safta yer alacak ve Mr. Wednesday eski dostunu kendi safına çekebilecek mi.

American Gods 1. Sezon 6. Bölüm Fragmanı:

American Gods Vulcan Özel Klibi:


4 thoughts on “American Gods 1. Sezon 6. Bölüm Fragmanı

    1. Merhaba Sayın Batu4156, pazar günleri dizi yayınlanmaktadır, bu akşam izleyebileceği yeni bölümü.

      ABD Starz kanalında yayınlandıktan birkaç saat sonra altyazısı hazırlanıp çeşitli sitelerde yayınlanıyor. Bizim sitemizde telif hakları sebebiyle full olarak yayınlanmamaktadır, sadece fragman ve dizi hakkında incelemeleri, bilgileri bulabilirsiniz sitemizde. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  1. An itibari ile Türkçe altyazı olmadan eklendi arkadaşlar online dizi izleme sitelerine. 1-2 saate gelir herhalde altyazılı izlenecek şekilde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.