American Gods 2. Sezon Onayını Kaptı!

Yeni yabancı dizi efsanesi American Gods 2. sezon onayını aldı!
30 Nisan 2017 tarihinde yayınlanan 1. Sezon 1. Bölümü ile ülkemizde ve dünyada izleyicilerden ve eleştirmenlerden olumlu yorumlar alan dizinin geleceği kesinleştir. İlk sezonun 8 bölüm olacağı bilinen yapım için kanaldan gelen açıklama ile 2. sezonun onayının verildiği duyuruldu.

İlk olarak HBO kanalında yayınlanacağı açıklanan dizi daha sonra süpriz bir şekilde Starz kanalına geçmişti. Bu gelişmenin arkasında dizinin kitaptan farklı olması sebebi ile HBO’nun projeden vazgeçtiği sızan bilgiler arasındaydı. Spartakus ile adını duyduğumuz Starz kanalı ise tabiri caizse bu gelişme ile projeyi havada kaptı ve ekranlarımıza getirdi.

Kitaba bağımlı kalındığı hali ile 2 sezon dizinin son bölümü olabilir. Sadece kitaptaki metaryeller ile ilerlendiğinde 3. bir sezon seyir zevkini azaltacak uzamalara sebep olabilecektir. Lakin 2. sezon onayını alan senaristlerin de hikayeyi genişleterek olası bir 3. sezonu zorlamalarının ihtimaller dahilinde olduğuda gelen duyumlar arasındadır.

Yeni sezonun ne zaman başlayacağı konusundaki beklentimiz ise 2018 yılının Nisan ve Mayıs aylarında olacağı yönündedir. 2. Sezonun da en az 8 bölümden oluşacağı beklenmektedir.


3 thoughts on “American Gods 2. Sezon Onayını Kaptı!

  1. Güzel haber acaba kaç sezonda final yapacaklar, tadında bıraksalar daha iyi bir yerden sonra sıkmaya başlıyor diziler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.