Yeni Fenomen Dizi American Gods

2017 yılına damga vurması beklenen American Gods dizisinde heyecanlı bekleyiş sürüyor. 30 Nisan 2017 tarihinde ilk bölümü ile ekranlarımıza gelecek olan fantastik ve gizem ağırlıklı dizinin geçtiğimiz günlerde yayınlanan yeni fragmanı ise bu heyecanlı bekleyişi daha da arttırdı. Linkteki yazımızdan American Gods dizisinin Offical fragmanını izleyebilirsiniz.

American Gods Fragman İzle

American Gods 1. Sezon İlk Bölüm The Bone Orchard Konusu

The Bone Orchard adıyla yayınlanacak olan ilk bölümün fragmanında kitaptada önemli olan Dünya Ağacı’nı görüyoruz. Kitaptaki tanıma göre; Dünya Ağacı: Eski Slav inancında, Dünya Ağacı üç bölümden oluşurdu . Kökleri ölüler diyarındaydı. Gövdesi, bilinen dünyadaydı ve en üst dalları gökyüzü tanrılarının diyarına ulaşıyordu

İlk bölümde 3 yıllık hapis cezasını dolduran Shadow’un tahliyesine günler kala eşinin ölüm haberini alması ve cenazeye gitmek için bindiği uçakta yanına oturan Mr. Wednesday isimli gizemli adamdan iş teklifi alması ile hayatının değişmesini izleyeceğiz. Hapisteki yıllarından sonra beladan uzak durmayı kafasına koyan Shadow istemesede kendini eski ve yeni tanrıların arasındaki fantastik bir savaşın ortasında buluyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.