American Gods İkinci Sezon Ne Zaman Başlayacak

American Gods İkinci Sezon Ne Zaman Başlayacak?

The 100 Dizisinden aşina olduğumuz ünlü oyuncu Bryan Fuller‘in oynadığı dizimizin ilk sezonunda yaşananlar; 2011 yılında ilk baskısını yapan kitaptan uyarlanan American Gods’un ikinci sezonu nihayet yayına girdi. American Gods’un konusundan bahsedecek olursak, Shadow adındaki baş rol karakteri banka soygunu suçundan dolayı 3 yıl hapis cezasına çarptırılmıştır.

Bu cezasını çekip tahliye olan Shadow artık akıllanmış ve hayatının geri kalanını sakin geçirmeye karar vermiştir. Bu kararını uygulamak için karısı ile birlikte başka bir kasabaya yerleşen Shadow hayattan hiç beklemediği bir anda darbe yiyecektir. Bir gün ansızın Shadow’un karısı kaza geçirir ve hayatını kaybeder.

Karısını kaybetmenin verdiği derin acıyla kendini kaybeden Shadow, evine geldiğinde karşılaştığı mistik Shadow’un tüm geçmişine sahiptir. Hatta ve hatta Shadow’un geçmişinde olan ve kendisinin bilmediği şeyleri bile bilen bu adamın adı Mr. Wednesday‘dir.

Birinci sezonuyla kendine hayran bırakan American Gods, nihayet ikinci sezonuyla da sevenlerinin karşısına çıktı ve izleyenlere bir oh dedirtti. İlk sezondaki müthiş performansı ile IMDB’de izleyenlerin oylarıyla 8.7 puan alarak hatrı sayılır bir başarı yakalayan American Gods, yeni yayınlanan ikinci sezonu ile adından daha çok söz ettirecek gibi görünüyor.

Bryan Fuller ve Michael Green’ın yarattığı Neil Gaiman’ın aynı adlı romanından uyarlanan bu dram ve fantastik türündeki dizinin sevenleri ikinci sezonu çoktan bitirdi bile. Mayıs ayında çekimlerine başlanan 2. sezonun ne zaman yayınlanacağı ise şuan gizemini maalesef koruyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.