Apache La Vida De Carlos Tevez 1.Bölüm İncelemesi

Gerçek bir yaşam öyküsünden esinlenerek hazırlanmış olan Apache La Vida De Carlos Tevez dizisi, senaryosu ile Netflixte yayınlanan en sevilen diziler arasına girmeyi başarmıştır. Futbol tarihi, bu oyunun kuralları ve bu oyunda yükselmek için yapılan haksızlıkları konu edinir. Carlos Tevezîn gerçek yaşanmış öyküsünü oldukça güzel bir şekilde dramatize eden bu dizide Carlos’un Apache’nin ölümcül tehditlerine rağmen futbolcu olma serüvenini göreceğiz. Oyuncu kadroları arasında; Balthazam Murillo, Sofia Gala Castiglipng, Osqui Guzman, Vanesa Ganzalez, Patrisio Contrenas, Roberto Vallejos, Alberto Ajeko, Matias Recalt ve Diego Gallardo bulunmaktadır.

Apache La Vida De Carlos Tevez 1.Bölüm

2019 yapımı bu dizinin,ilk bölümü internette yayınlandığından bu yana oldukça ilgi görmüş ve izleyenleri tarafından beğenilmiştir. Carlos Tevez’in bu mücadelesi binlerce gence ilham verecektir. Korku, macera, aksiyon ve aynı zamanda drama dalında yer almaktadır. Dizinin ilk bölümünü izleyemeyenler için kısaca özet haline getirdi. aşağıda bulabilirsiniz.
Carlos Tevez’in maça girişi ile başlayan dizi bu esnada zaman zaman başrol oyuncumuzun çocukluğuna gitmektedir.

Maçı oldukça uçta ir şekilde kazanan takım Carlos’un kurtarışlarını br şehir efsanesi gibi anlatmaya başlar. O sırada takım başkanının taktirlerini kazanır. Fakat bu yola kolay kolay gelmemiştir. ara sıra geçmişteki acıları aklına gelir. ve bu mücadeleyi de bırakmak istemez.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.