Aşk Mantık İntikam 10. bölüm fragmanı yayınlandı! Aşk Mantık İntikam 10. bölümde neler yaşanacak?

[ad_1]

Aşk Mantık İntikam 10. bölümde neler yaşanacak? sorusunun yanıtı, son kısmı izleyenler tarafınca merak ediliyordu. Aşk Mantık İntikam 10. bölüm fragmanı yayınlandı. FOX Tv’de gösterilen duygusal güldürü dizisi Aşk Mantık İntikam’ın 10. bölüm fragmanında Çınar ve Çağla, Ozan ile Esra’yı kazanmak için çabalamaya karar verir. Peki iki kardeş, Esra ve Ozan’ın tekrardan birlikte olduklarını öğrenecekler mi? İşte Aşk Mantık İntikam 10. bölümden ilk fragman

AŞK MANTIK İNTİKAM 10. BÖLÜM FRAGMANI


Yapımını No: 9 Productions’un üstlendiği Aşk Mantık İntikam dizisinin yönetmenliğini Murat Öztürk üstlenirken senaristliğini Özlem İnci Hekimoğlu ve Nil Güleç Ünsal kaleme alıyor.

AŞK MANTIK İNTİKAM 10. BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Aşk Mantık İntikam 10. bölüm fragmanında Esra, Ozan ile tekrardan bir araya gelmiş olduğundan korkmaya adım atmıştır. Ozan ise artık korkmaması icap ettiğini, yanında kendisinin bulunduğunu söyler. Diğer taraftan Ozan’a olan aşkına karşılık bulamayan Çağla, onu kaybetmemek için savaşmaya adım atar.

Çağla, Esra ve Ozan’ın tekrardan bir araya geldiğini öğrenince ne meydana getirecek?

Aşk Mantık İntikam yeni bölümüyle her Cuma 20.00’de FOX’ta.

Başrollerinde Burcu Özberk ve İlhan Şen’in rol almış olduğu Aşk Mantık İntikam dizisinde; Burak Yörük, Melisa Döngel, Günay Karacaoğlu, Zeynep Kankonde, Süleyman Atanısev, Mehmet Korhan Fırat, Sevda Baş, Ceren Koç, Birgül Ulusoy, Tarık Şerbetçioğlu ve Mehmet Yılmaz benzer halde başarıya ulaşmış oyuncular içeriyor.

[ad_2]


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.