Bitter Daisies Oyunculari

BITTER DAISIES OYUNCULARI 

İlk olarak Ekim 2018’de izleyicisi ile Galiçya televizyonunda buluşan dizi, 29 Mart 2019’da ise Netflix aracılığı ile internette yayınlanan mini dizi, İspanya, Galiçya’nın küçük, dışarıdan bakıldığında herhangi bir sorunun olmadığı, herkesin birbirini tanıdığı bir kasaba olan Murias’ta geçmektedir. Orijinal adı ‘’o sabor das margaridas’’ olan gerilim-polisiye türündeki Bitter Daisies, 6 bölümlük bir mini dizi olarak izleyici ile buluştu.

Başarılı bir dedektif, bir anda ortadan kaybolan Marta Labrada’yı bulmak üzere olayın yaşandığı kasabaya gelir. Dedektif Rosa’nın bu davayı almasındaki esas amacı aslında 2 yıl önce Marta gibi kaybolan kız kardeşini bulmaktır (ya da onun katillerini).

Kendi içinde bir hesabı olan bu dedektif, davayı çözmek için attığı her adımda, izleyici de onunla birlikte sürekli birilerinden şüphe etmeye başlıyor. Kasabada meydana gelen bu olayla ve davaya Rosa’nın dahil olmasıyla birlikte, gizli kalmış birçok sır da su yüzüne çıkıyor.

Dışarıdan oldukça huzurlu, sakin ve kendi halinde gibi görünen kasaba; içini deştikçe herkesin suçlu olabileceği, katillerin, sapkınların bulunduğu ve bu sapkınların kurdukları düzene ev sahipliği yapan bir yer halini almaya başlıyor.

Yönetmenliğini Miguel Conde’nin yaptığı polisiye-gerilim türündeki Netflix dizisinin oyuncu kadrosu ise şöyle; – Maria Mera/ Rosa ( rolünde ) – Nerea Barros/ Ana ( rolünde ) – Antonio Salgado/ Mauro ( rolünde ) – Miguel Insua/ Alberte ( rolünde ) – Ricardo de Barreiro/ Vidal ( rolünde ) – Covadonga Berdinas/ Maruxa ( rolünde ) – Santi Cuquejo/ David ( rolünde ) – Xoel Fernandez/ Ricardo ( rolünde ) – Denis Gomez/ Bernabe ( rolünde ) – Alejandro Martinez/ Muniz ( rolünde )


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.