Breaking Bad Dizi Oyuncuları ve Karakterleri

Efsane diziler arasında olan Breaking Bad dizi oyuncuları ve karakterleri şu şekilde;

Walter ‘’Walt’’ White/ Bryan Cranston: Başarılı oyuncu Bryan Cranston tarafından canlandırılan, dizimizin ana karakteri Walter White. Ailesini büyük zorluklarla geçindirmeye çalışan, bir de bu zorluklar yetmezmiş gibi üstüne ileri düzeyde bir kanser hastası olduğunu öğrenen Walter, büyük bir hayal kırıklığı ile yüz yüze gelir. Ölme ihtimali oldukça yüksektir, ancak ailesine refah bir yaşam sunmadan da ölmeye hiç niyeti yoktur. Bunun için de eski öğrencisi Jesse ile uyuşturucu işine girer. Amacı ise en saf uyuşturucuyu piyasaya sürebilmektir. Tabii bir de kendini hiçbir şekilde açık etmemek.

Jesse Pinkman/ Aaron Paul: Dizideki meşhur ‘’yo! yo!’’ repliği ile bilinen ve büyük ün kazanmış Aaron Paul, serideki ikinci önemli karakter olan Jesse Pinkman’e hayat vermektedir. Walter White’ın eski bir öğrencisidir ve liseden sonra eğitimine devam etmemiştir. Uyuşturucu işinde olan bir serseridir. Eski öğretmeni Walter ile yollarının kesişmesi, onun da hayatını bütünüyle değiştirecektir.

Skyler White/ Anna Gunn: Walter’ın karısıdır. Olanlardan hiçbir şekilde haberi yoktur ve bütün dileği kocasının eski sağlığına kavuşmasıdır. Bütün imkanlarını ve desteğini onun tedavisi için seferber etmiştir.

Hank Schrader/ Dean Norris: Walter’ın narkotikte görev yapan bacanağı Hank Schrader karakterine, Dean Norris hayat vermektedir. Tam anlamıyla bir görev adamıdır. Bölgesinde bulunan uyuşturucu tacirlerini hapse tıkmak ve uyuşturucunun dağıtılmasını sonlandırmak için büyük çaba vermektedir.

Marie Schrader/ Betsy Brandt: Skyler’ın kız kardeşi ve Hank’in eşi karakterini ise Betsy Brandt canlandırmaktadır.

Walter White Jr./ Rj Mitte: Walter White’ın oğludur. Geçmişte geçirdiği kısmi felç nedeni ile koltuk değnekleri ile yürümek zorunda kalmıştır. Geçirdiği felç aynı zamanda konuşmasında da bir takım zorluklara sebep olmaktadır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.