Californication Netflix

Californication Netflix

Ekstra ücret ödemeksizin  telefonda, bilgisayarda ,tablette kaliteli bir ekran  izleme kolaylığı  ve  olanağı sunan izleyicilerine  sınırsız  dizi film izlemenin en eğlenceli anlarını  yaşama  fırsatı  tanıyan  NETFLIX  , ekranlara Californication Netflix  dizi ve muhteşem kadrosu ile izleyicisinin gözdesi olmaya  devam ediyor.

Californication ABD’nin Show time  kanalında  2007-2014 yılında 7 sezon  yayınlanan  komedi-dram türündeki  başarılı  dizi filmlerden bir tanesidir.

Losangles’taki  hayatını üretkenlikten  uzak ve aktif bir yazar olmayı  başaramamış  Hank Moody’in  başından  geçen  olayları  anlatmaktadır. Cinsel sahnelerin yer alması  ve izlendiği  ortamın  dikkatle  özen gösterilmesi gerektiği  üstüne parmak basıldığı ,aile ortamında  izlenmemesinin daha korunaklı  olacağı bildiriminde  ve  izleme uyarısında bulunulmuştur.

CALIFORNICATION  2.SEZON

Netflix  ailesinin başarılı  yapıtlarından olan Californication  2. Sezon  ekran yüzü  geçmişinin  parlak ve yılların deneyimi imkan ve olanakları   ile   sezona  2.  Kez başlangıç  yaparak meraklılarına  izleme keyfi ve ayrıcalığı  sunmaktadır.

Californication 2.Sezon konu ve dizi akış portalı   şu  şekildedir: Hank ve Karen  New York’a gitme yönünde karar alırlar. Barışma planı  dâhilinde Hank Karenin talebi dâhilinde zorlanarak ve itilerek gerçekleştirdiği  kısırlık ameliyatı olur.

CALIFORNICATION SEASON 6 İZLE

Dizi klasik ve  önemli değerlerinden olan  Calıfornication  sezonun yapı  taşlarından  olan serileri ve önemli karakter olay geçişleri ile izleyenleri büyülemeye  devam etmektedir. Californication season 6 izle partları  ve çeşitli  parçalara ayrılan sunum özellikleri ile konusu ve akış  planı  şöyledir:Hank’ın hasta hanede görmüş  olduğu  rüya  başlangıcında  izleyenlerin geçmiş  algısına  dikkat çekerek Karen ile Hank’ın nasıl  tanıştığı  hikayesinin ilk adımların, reddedilmesinin sezona damga vuran hikaye başlangıcı oluşturmasıdır.

CALIFORNICATION 3.SEZON

Dizinin ana hatları etrafında cereyan eden sezon dizi gösterimleri dâhilinde Californication 3.Sezon  baba kız  arasındaki çatışma  ve ergenlik, kriz, git gellerinden bir babanın yaklaşımı ve kızının arkadaş  çevresi  ile olan bütünlüğü ve tanışma hikayelerini içine alan bölümlerden oluşmuştur.

CALIFORNICATION  IMDB

Bir yazarın kariyer planını ve üzerinden  geçtiği  geçmişi ile   yüzleşme olanağı   bulması, henüz bekar ve   yakışıklı olan Hank’ın eski  sevgilisi ve kızı  arasında kurmaya çalıştığı  denge ve ilişkisini konu alan Californication İMDB , aynı zamanda Hank’ın güzel kadınlara olan iştah ve yakınlaşmasının  kızı ve sevgilisi arasında  bir dengeye oturtma arayışı  ve çaresi  yönelimi  taşımakta, bu çerçevede  sezon ve bölümleri , izleyicilerine çarpıcı   izleme olanağı   sunmuştur.

CALIFORNICATION 1 SEZON 11 BÖLÜM

Dizinin genel hatlarını ve kapsamını oluşturan cinsellik ve bekar bir adam olan Hank ‘ın kadınlarla olan ilişki  sıklığı ve denge arayışı mücadelesi  Californication  1 sezon 11 bölüm   dâhilinde ve ana ekseninde de devam eden, diziye  hakim olan konulardandır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.