Çok Yaşa Kral Julien

Netflix bu yıl çocuklara özel yılbaşı videoları hazırlayarak ebeveynlerin yardımınca koşmaktadır. Çocukların yılbaşında eğlenmesi için ve daha rahat etmeleri için bu yıl da hazırlanan videolar her yıl beğenilmeye devam ediyor. Geri sayım videoları hazırlayarak çocuklarını erkenden yatırmanın yollarını arayan aileler için bu videolar kaçınılmaz olacaktır. Çok Yaşa Kral Julien gibi daha birçok video içerikleri çocukların seveceği türden hazırlanmıştır.

Netflix son dönemlerin en iyi kaliteli dizilerini sitesinde yayınlamaktadır. Son yıllarda da çocuklar için içerikler hazırlayarak onlarında eğlenmesini sağlamaktadır. Toplamda yayınlanan 9 videoda çocukların seveceği en meşhur karakterler yer almaktadır. En iyi animasyon çocuk dalında ödül alan Madagastar parti delisi olan Kral Julien ormanda ki en çılgın hikayelerini çocuklar için paylaşmaktadır. Kral Julien Amerikan yapımı bir çizgi filmdir. Çocukların da en sevdiği karakterler arasında yer almaktadır. Bu nedenle Netflix de her yıl bu tarz videolarla çocukları eğlendirmektedir.

Netflix de bu anlamda farklı videoları birleştirip çocuklar için değişik içerikler yayınlamaktadır. 26 Aralık Salı gününden itibaren yayınlanmaya başlayacak olan videolar oldukça eğlenceli bir şekilde hazırlanmıştır. Farklı yaş gruplarına hitap eden birçok video görebilirsiniz. 2014 yılından bu yana yayınlanmaya başlayan Netflix videoları oldukça heyecanlı ve eğlenceli bir şekilde zaman geçirmeyi sağlar. Yılbaşından önce izleyip gece yarısından önce çocukların yatması için tasarlanmış videolardır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.