Fringe Dizi Oyuncuları

FRINGE DİZİ OYUNCULARI

Anna Torv/ Olivia Dunham ( rolünde ): Dizimizin başkarakteri. FBI’ın kurmuş olduğu Fringe isimli departmanda çalışan bir ajandır. Aynı zamanda çılgın bir bilim adamı olan Walter Bishop’ın oğlu Peter’ın da kız arkadaşıdır. Dizide Olivia Dunham isimli FBI ajanımıza, Estonya kökenli olan Avustralyalı oyuncu Anna Torv hayat vermektedir.

Joshua Jackson / Peter Bishop ( rolünde ): Dizinin bir diğer başkarakteri Peter Bishop, Walter’ın oğludur. Ayrıca dizinin ilerleyen süreçlerinde göreceğimiz bir nedenden dolayı da dizinin kilit ismi. Fringe departmanında danışmalık yapmakta olan Peter, bu bölüme yasa dışı bir şekilde dahil olmuştur.

John Noble/ Walter Bishop ( rolünde ): Dünya üzerinde bir türlü açıklığa kavuşamayan olayların bazıları, eski çalışmalarına dayanmakta olan bilim adamı, dizinin önemli karakterlerinde Walter Bishop, John Noble tarafından canlandırılmaktadır. 17 yılını akıl hastanesinde geçirmiştir. Üstün zekasıyla ve yaratıcılığı sayesinde Fringe departmanında danışmanlık yapmaktadır.

Lance Reddick/ Philip Broyles ( rolünde ): Fringe Departmanının yöneticisi olan Philip Broyles karakterine, Lance Reddick hayat vermektedir.

Jasika Nicole/ Astrid Farnsworth ( rolünde ): Fringe Departmanındaki ajanlardan bir tanesidir. Walter Bishop’ın yardımcılığını yapması için görevlendirilmiştir. Astrid karakterine Jasika Nicole hayat vermektedir.

Kirk Acevedo/ Charlie Francis ( rolünde ): Fringe Departmanında görev yapmakta olan bir başka ajanımız. Olivia ile birlikte çalışarak olayları açıklığa kavuşturmaya çalışıyor. Karakter Kirk Acevedo tarafından canlandırılıyor.

Blair Brown/ Nina Sharp ( rolünde ): Walter Bishop’ın eskiden çok yakın bir arkadaşı olan William Bell’in, Walter ile beraber yürüttükleri çalışmaları kullanarak kurduğu şirkette CEO’dur. Walter ve William’ı uzun süredir tanımaktadır. Aynı zamanda Fringe Departmanına yardım etmektedir. Nina karakterine, Amerikan tiyatro, sinema ve televizyon oyuncusu olan Blair Brown hayat vermektedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.