Glow Up Dizi Oyuncuları

Glow Up Dizi Oyuncuları

Son dönemde oldukça dikkat çeken 2017 Amerikan yapımı olan bu dizi 4 sezon çalışmalarına başladı. 10 Bölüm olarak yayınlanacak 4.Sezon yakında sadece Netflix ekranlarında olacak. Glow Up dizi oyuncuları ise Alison Brie, Betty Gilpin, Sydelle Noel, Britney Young, Marc Maron, Rebekka Johnson, Snita Mani, Kate Nash, Marianna Palka, Gayle Rankin, Jackie Tohn, Ellen Wong, Kim Gatewood, Chris Lowell olduğu görülüyor.

Amerikan komedi dizisi olan Glow up 1980 yıllarında geçiyor. Dizi Los Angeles ‘ta yaşayan bir grup kadının, kendini güreşçi olarak tanıtmalarını konu alıyor. Başrollerinde Alison Brie, Betty Gilpin, Marc Maron gibi oyuncular yer alıyor. Dizi o kadar çok beğenildi ki Alisson brie iki altın küre adaylığı kazandırdı. Ayrıca Betty Gilpin ise iki kez Emmey ödüllerine aday oldu.

Glow up dizisinin 3 sezonunda bulunan tüm bölümlerini Netflix üzerinden izlemek mümkün olacak. Dizinin yeni sezonu yakın zamanda yine ve sadece Netflix ekranlarında olacak. Yayınlandığı tarih den bu yana, oldukça olumlu eleştirilen alan dizinin yeni sezonu hayranları tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. Netflix tarafından herhangi bir tarih verilmemesine rağmen yeni sezonun 2020 tarihi itibari ile yayınlanacağı tahmin ediliyor. Amerikan komedi yapımı olan dizi aynı zamanda Netflix abonesi olan kullanıcılar çevrimdışı izleme özelliği ile de bu diziyi izlemeleri ve indirmeleri mümkün olabilecek.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.