Gönül Dağı “Kurban” Oyuncuları Kamera Arkasına Geçti!

[ad_1]

Her bölümünde seyircileri ekran başına kilitleyen TRT 1’in beğenilen dizisi Gönül Dağı, Anadolu bozkırında geçen sıcak ve samimi insan hikayeleriyle olmasıyla birlikte usta oyuncu ekibinin üstün performanslarıyla da dikkat çekiyor. Geçtiğimiz sürem süresince çetin kış şartlarına, pandemi önlemlerine karşın geceli gündüzlü özveriyle çalışan sanatçılar ve kamera arkası ekip büyük Gönül Dağı ailesinin ayrılmaz birer ferdi oldular.

Yapımcı Ferhat Eşsiz’in asla yalnız bırakmadığı, başta yönetmen Yahya Samancı olmak suretiyle tüm kamera arkası ekibin oyuncu dostlarıyla kenetlenerek çalmış olduğu dizi çekilirken şaşırtıcı ve hayret verici anlamış olur da yaşanıyor.

Gönül Dağı’nın Kurban Bayramı’nda 20 Temmuz Salı akşamı saat 20.00’de TRT 1 ekranlarına gelecekGönül Dağı “Kurban” hususi kısmı çekilirken de keyifli ve keyifli saatler geçiren, espriler icra eden oyuncular, bazen kamera arkasına geçti ve hatıra fotoğrafı çektirdi.

Gönül Dağı “Kurban”da maceralı evlilik öyküsü anlatılan Cemile (Nazlı Pınar Kaya) ve Veysel (Semih Ertürk) düğün sahnesi sonrası kamera arkasına geçerek ekip arkadaşlarına sürpriz yapmış oldu. Düğüncü Muammer (Ali Düşenkalkar) ise esprileriyle ekibi gülmekten kırıp geçirdi. Günşıl (Gülhan Tekin), Zahide (Ecem Özkaya) ve Ağıtçı Hüseyin (Erdal Cindoruk) ise yaptıkları şakalarla bu hususi bölümde de setin eğlence deposu oldular. [ad_2]


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.