Heidi Yabancı Dizi Konusu

Heidi Yabancı Dizi Konusu

Heidi bu güne kadar hem sinema hem de dizi olarak pek çok versiyonla karşımıza çıkıyor. Ülkemizde de birçok kanalda yayınlanmış olan Heidi hem büyüklerin hem de küçüklerin ilgisini çekmeyi başardı.

Heidi Yabancı Dizi Konusu standart çizgi filmlerden biraz uzak, sinema tadında çekilmiş ve bu yüzden de büyükleri de etkilemeyi başarmıştır. Heidi Yabancı Dizi Konusu şu şekildedir; Heide 8 yaşındadır ve anne, babasını kaybettiği iin İsviçre’nin dağ eteklerinde dedesi ile birlikte yaşamaktadır.

Dedesi biraz huysuz olsa da Heidi’ye çok fazla düşkündür. Dedesi ile çok mutlu bir hayatı olan Heidi’nin hayatı teyzesinin onu çalıştığı zengin eve Almanya’ya götürmek istemesi ile biraz mutsuzlaşıyor.

Teyzesi oldukça zengin ve köklü bir aile olan Sesemanların evinde çalışmaktadır. Bu evde de tekerlekli sandalyeye mahkum olan Clara adında bir kız yaşıyor. Clara çok yalnız ve tekerlekli sandalyede olduğu için çok mutsuz bir kızdır.

Heidi buraya geldiği günden itibaren bu küçük kıza hem arkadaşlık hem de refakatçilik yapacaktır. Heidi burada yaşadığı günler boyuca dedesinden ayrı olduğu için çok mutsuzdur ancak Claraya da her türlü desteği sağlamaktadır.

Bu iki küçük kız çok farklı hayatları olmasına rağmen çok iyi iki arkadaş olacaktır ve zamanlar kardeşten de öte bir bağları oluşacaktır. Hem Almanya hem de İsviçre’ye uzanan bir serüven bizi beklemiş oluyor.

Heidi Yabancı Dizi Konusu tüm ailece izleyebileceğiniz bir içeriğe sahip.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.