Home For Christmas Dizi Konusu

Home For Christmas Dizi Konusu

Home For Chrismas Dizi Konusu komedi ve dram türünde karşımıza çıkıyor. Aslında noelin yaklaştığı bu günlerde hem içimizi ısıtan o soğuk karlı günleri hem de romantik dakikaları bizimle paylaşıyor.

Bu günlerde noel ile alakalı diziler ve filmler oldukça fazla izleniyor. Evinizde aienizle rahatlıkla izleyeceğiniz Home For Christmas Dizi Konusu oldukça etkileyici ve sürükleyici.

30 yaşında ve bekar olan Johanne her yıl ailesinin ve arkadaşlarının bu yılı da bekar geçirmemelisin baskısından artık çok sıkılmıştır. Bu baskıların çok daha fazla arttığı noel gününde Johanne bu baskılardan uzak kalmak ama ailesi ve sevdikleri ile de birlikte vakit geçirmek istemektedir. Bunun için kendisine kısa süreli bir sevgili bulma planları yapar. Bu sayede hem ailesini hem de arkadaşlarının baskısından kurtulacaktır. Bu partneri eve götürecek ve ailesiyle tanıştıracaktır.

Böylece uzun süredir ilk defa bir noeli çok rahat bir şekilde geçirecektir. 24 günlük bir ava çıkan Johanne aradığını bulabilecek midir? Bu dizi de bu sorunun cevabını arayacağız. Johanne’nin bu süreçte başına oldukça komik şeyler gelecek. Sonunda Johanne’yi nasıl biri bekliyor, ailesi ile bu kişi nasıl tanıştıracak ya da bu kişiyi bulacak mı tüm bu soruların cevabını dizide bulabilmeniz mümkün. Home For Christmas Dizi Konusu itibari ile hem romantik hem de komedi sevenlerin ilgisini çekecek.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.