IMDB Puanına Göre En iyi Fantastik Diziler

IMDB PUANINA GÖRE EN İYİ FANTASTİK DİZİLER

A DISCOVERY OF WİTCHES (8,2)

Seçkin bir cadı ailesinin üyesi olan Diana Bishop’un hikayesini merkeze alıyor. Aile kökeni oldukça seçkin olan bir cadı ailesine mensup Diana Bishop, genç ve güzel bir öğrencidir. Araştırma yapmak amacıyla kütüphaneye gitmiş olan Diana, tesadüfi bir şekilde mühürlü bir el yazması görür. Bu keşif sırasında Diana farkında olmayarak yer altında olağanüstü bir karışıklığın meydana gelmesine ve bu yüzden de cadıların, iblislerin ve vampirlerin kütüphaneyi ele geçirmesine sebep olur.

LOST (8,4)

Bir havayolu şirketinin, Sidney-Los Angeles seferini yaparken okyanusun üzerinden geçtiği sırada, manyetik bir alan yüzünden büyük bir adaya düşer. Ancak daha öncesinde sıradan bir ada gibi görünmüş olan bu yer, bu adaya düşen herkesin hayatını farklı ve geri dönülemez bir şekilde değiştirecektir.

GAME OF THRONES (9,5)

Hanedanlık entrikaları, güç savaşları, gizlice dönen oyunlar, birilerini alaşağı etmek için düşmanın koynuna giren kadınlar, kardeşler arasındaki çekişmeler, dışlananlar. Hepsinin çabası tek bir şey için: taht!

OUTLANDER (8,5)

1945 yılında, evli ve bir savaş hemşiresi olarak çalışan Claire Randall, gizemli bir şekilde 1743 yılına zamanda yolculuk ederek gider ve bir İskoç savaşçısı Jamie Fraser ile evlenmek mecburiyetinde kalır. Claire zaman geçtikçe Jamie’ye karşı bir şeyler hissetmeye başlar ve iki farklı zamandan iki erkeğin arasında kalacaktır.

LUCIFER (8,2)

Lucifer Morningstar; Cehennemin Lordu. Los Angeles Polis Departmanı için suçluların peşindedir. Fakat çok büyük bir sır saklamaktadır: Bu adam, yeryüzüne düşmüş olan bir melektir aslında.

SUPERNATURAL (8,5)

Bir doğaüstü drama olarak yıllardır ekranlara gelen Supernatural; Dean ve Sam Winchester kardeşlerin, doğaüstü yaratıklara karşı verdikleri mücadeleyi savaşı konu ediniyor.

STRANGER THINGS (8,9)

80’li yılları fon olarak kullanan Stranger Things, bir fantastik gerilim dizisi olarak izleyiciden tam not aldı. Kaybolmuş küçük bir çocuğu ve onu bulmak için çabalayan annesini konu alıyor.

DAREDEVIL (8,7)

Avukat Matt Murdock’ın görme yetisi yoktur ancak diğer duyuları, insanlardan çok daha fazla gelişmiştir. Murdock suçsuz olan insanları başarıyla savunan bir avukat olmasının yanında, geceleri Daredevil kimliği ile şehri kötü insanlardan ve suçlulardan korumaktadır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.