IMDB Puanına Göre En İyi Komedi Dizileri

IMDB PUANINA GÖRE EN İYİ KOMEDİ DİZİLERİ

BOJACK HORSEMAN (8,5): En sevilen komedi dizileri arasında yer alan BoJack Horseman, insan hayatın en olağan sıkıntılarını gerçekçi bir şekilde anlatarak izleyicinin beğenisini toplamayı başarmıştır.

SOUTH PARK (8,7): South Park, bir Amerikan yetişkin sitcomudur. South Park, izleyiciyi toplumun kusurları ile eğlendiriyor.

THE BING BANG THEORY (8,1): Hem ev arkadaşı hem de Kaliforniya Teknoloji Enstitüsü’nde görev yapmakta olan iki dahi fizikçi arkadaş, asosyal tiplerdir. Bir gün aniden hayatlarına giren genç ve çekici bir kadın, onlarda çok büyük bir patlamaya sebebiyet verecektir…

FRIENDS (8,9): Bir başka başarılı Amerikan sitcomu olan Friends, 6 yakın arkadaşın yaşantılarını merkeze almaktadır.

SEINFELD (8,8): Dört yakın arkadaşın, günlük yaşamdaki absürtlüklerini izleyiciye yansıtan Seinfeld, en çok beğenilen ve takip edilen komedi dizilerinin başında geliyor.

HOW I MET YOUR MOTHER (8,3): Dizi ana karakterimiz olan Ted Mosby’yi ve onun Manhattan’da yaşayan yakın arkadaşlarının yaşantılarını ekrana yansıtmaktadır. Benzersiz bir yapıya ve harika bir mizaha sahip olan dizi, yıllar sonra artık bir kült özelliği kazandı.

FAMILY GUY (8,1): Tuhaf karakterleri ve başarılı mizahı ile en sevilen komedi türündeki yapımlarından bir diğeri de Family Guy. Kurgusal bir şehir olan Quahog’da geçen dizi, Griffin ailesinin absürt yaşantılarını ekrana taşımaktadır.

BROAD CITY (8,6): Broad City, New York’ta yaşayan iki kadının gündelik hayatlarını merkeze alan başarılı bir komedi dizisidir.

FRESH OFF THE BOAT (7,7): 1990’lı yıllarda geçmekte olan komedi dizisi Fresh Off The Boat, Çin asıllı Amerika’ya yeni taşınmış bir ailenin 12 yaşındaki oğulları Eddie’yi merkeze alarak ilerlemektedir.

MASTER OF NONE (8,3): Aziz Ansari’nin başrolünde bulunduğu komedi dizisi Master Of None, 30 yaşındaki bir aktörün gündelik hayatını konu edinmektedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.