Insatiable 1. Sezon İncelemesi

Insatiable 1. Sezon İncelemesi

Günümüz sorununa değinen dizi, fazla kiloları yüzünden başı tamamen dertte olan bir kadının verdiği mücadeleye değiniyor ve bu yaşına kadar oldukça fazla bir şekilde birçok kişiden hakaret ve kötü sözler işitmesinden dolayı bunalıma girmiş ve psikolog ile de görüşmüştür. Yine bir gün bir süpermarketin önünde oldukça fazla bir şekilde yemek yerken, yanına birisi gelir ve kendisine ‘Dobiş’ diye seslenir. Aralarında bu kelimeden dolayı oldukça fazla bir büyük kavga çıkar ve Patty ciddi bir şekilde yaralanır ve uzun bir süre sıvı ile beslenmek zorunda kalır, bu yüzden de aşırı kilolarından kurtulur ve mükemmel bir fiziğe sahip olur.

Her şeyin düzelmesi ile kızın başındaki bütün sorunlar tamamen bitmemiştir çünkü yeni, büyük bir sorun çıkmıştır, adam kızdan şikayet te bulunmuştur ve mahkeme başlamıştır. Mahkeme durumundan bir şekilde kurtulmayı başaran Patty, artık oldukça güzel görünüme kavuşması ile oldukça ünlenen birisi oldu ve güzellik yarışmasına katılmak isteyerek bütün güzelliğini göstermeye karar verdi. Artık gençlik sorunların tamamen kurtulan kız, yeni hayata bu şekilde başlayacağına inanarak ünlü olma yollarını tek tek denemeye başladı ve oldukça ünlü bir kız oldu. Eskiden hayatını mahveden kişiye hayatı zehir etmek isteyen Patty, her şeyi yapmaya karar verir ve intikam için neredeyse her şeyi göze alır.

Bu durumların etrafında ilk sezonu son bulan dizi, dizinin hikayesinden dolayı oldukça büyük bir tepki çeker ve hemen internet üzerinden 200.000 kişi tarafından imza toplanarak, dizinin bitirilmesi istenir. Bu durumlara rağmen ilk sezonuna devam eden dizi, ikinci sezon için kanaldan onay alıp almayacağı kesin değil ama oldukça fazla bir şekilde dizi ilgi gördü.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.