[ad_1]

Kalp Yarası 14. bölüm, izleyenleri ekran başına kilitleyecek. Ayşe’nin Azade hanıma söylediği “Aşkımı satın alamazsın!” sözü Kalp Yarası 14. bölüme damga vurdu. öteki taraftan Hande’nin Ayşe ve Ferit’i ayırmak için oynadığı oyunlar işe yaramaz. Hande, elindeki son kozu oynamaya karar verir. Hande, Ferit ve Ayşe’yi ayırmak için ne meydana getirecek? Kalp Yarası 14. kısmı full seyretmek isteyenler için Youtube ve Atv bağlantılarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Kalp Yarası 14. bölüm izle!

KALP YARASI 14. BÖLÜM İZLE ATV!

Kalp Yarası, 4 Ekim 2021 Pazartesi akşamı yeni bölümüyle saat 20.00’de Atv’de…

Yönetmenliğini Yıldız Hülya Bilban’ın üstlendiği, yapımcılığı Süreç Film tarafınca üstlenilen dizinin genel hikayesi Tomris Giritlioğlu’nun imzasını taşıyor.

KALP YARASI 14. BÖLÜM FULL İZLE YOUTUBE!

Yönetmenliğini Yıldız Hülya Bilban’ın üstlendiği dizinin başrollerinde Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin ve Merve Çağıran içeriyor.

KALP YARASI 14. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kalp Yarası 14. bölümde Ferit ve Ayşe’nin hayatları kökten değişmiş olur!

Atv’nin beğenilen dizisi Kalp Yarası 14. bölümde Ferit, Ayşe’ye karşı tüm hayal kırıklıklarını bastırıp Ayşe’nin işlemediği bir kabahat yüzünden haksız yere tutulduğu cezaevinden çıkarmak için canını dişine takarak çalışır.

Mahkeme günü gelip çattığında Ferit Ayşe’yi savunurken farkına varmadan daha büyük kırgınlıklara niçin olur.

İhsan’ın ihaneti Vedia’nın yaşamını alt üst etmekle kalmaz, Vedia’nın konaktaki konumunu da sarsar. Vedia’nın tek tesellisi Zeytin olur.

Yaman ise Sancakzadeler’e karşı kurduğu intikam oyununa devam etmektedir.

Ayşe hapisten çıkar ve kendine bir ev meblağ. Hande’nin Ayşe ve Ferit’i ayırmak için oynadığı oyunlar işe yaramaz. üzerine üstlük Ayşe de Ferit de ona meydan okur.

Öte taraftan Yaman’dan almış olduğu ders de Hande’yi iyice sarsmış, esasen kırılgan olan ruh halini daha da kötüye götürmüştür.

Azade hanım, Ayşe’ye Ferit’ten ayrılması için bir teklif sunuyor. Ayşe ise Azade hanıma “Aşkımı satın alamazsın!” der.

Hande, elindeki son kozu oynamaya karar verir. Hande’nin bu son hamlesi en o denli da Ayşe ve Ferit’in yaşamını kökünden değiştirecektir.

Ayşe, Ferit’e boşanma belgesi getirerek “Bitsin bu iş…” der. Ferit, Ayşe’yi ikna edebilecek mi?

[ad_2]


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.