Kepez Araç Kiralama

Kepez Araç Kiralama

Antalya’nın en büyük ilçesi olan Kepez’i konforlu bir şekilde gezmek için; farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek, geniş araç yelpazesine sahip güvenilir sitelerden dakikalar içinde araç kiralayabilir ve gönlünüzce seyahat edebilirsiniz.

Kepez Oto Kiralama

Kepez oto kiralama firmaları sektördeki rekabetin yoğun olması nedeniyle, internet sitelerinden araç kiralama seçenekleri bir hayli fazla. Bu internet sitelerinden bir kaçını bulmak istiyorsanız gezgin724.com adresini ziyaret ederek Kepez Araç Kiralama firmalarının listelenmiş haline ulaşabilirsiniz.

Kepez Araba ile Gezilecek Yerler

Düden Şelalesi: Yaklaşık 50 metre yükseklikten dökülen Düden Şelalesi, hem yerli hem yabancı turistler tarafından sık ziyaret edilen ve fazlasıyla ilgi gören bir yerdir. Bu şelale, Kepez gezilecek yerler listenizde kesinlikle yer vermeniz gereken doğal güzelliklerdendir.
Antalya Hayvanat Bahçesi: İlçe merkezinde yer alması nedeniyle yerli ve yabancı turistlerin yanı sıra bölge halkı tarafından da fazlasıyla ziyaret edilmektedir. 1989 yılında kurulan Antalya Hayvanat Bahçesi, toplamda 100 farklı türden hayvanı barındırdığından oldukça geniş bir hayvanat bahçesidir.

Bu hayvanat bahçesi içerisinde 900 kadar hayvan bulunmaktadır. Ayrıca içerisinde bulunan yapay şelaleler ve doğal su kaynakları, hayvanat bahçesinin ilgi çekiciliğini ve güzelliğini arttırmaktadır.

Kırkgöz Han: İlçe merkezinden 30 kilometre uzaklıkta bulunur. 1238 yılında yapılan önemli tarihi yapılar arasında yer alır. Selçuklunun Antalya’daki en güzel eserlerinden biri olan Kırkgöz Han, Selçuklu hanedanlığının mimarisinin neredeyse tüm detaylarını taşır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.