La Casa De Papel 4. Sezon Ne Zaman?

Ülkemizde ve Dünya’da büyük ilgi gören dizi La casa de papel 4. Sezon ne zaman başlayacak sevenleri tarafından merak ediliyor. İspanyol yapımı olan dizinin yönetmen koltuğunda ise Jesús Colmenar oturuyor.
İlk olarak 2017 yılının Mayıs ayında yayınlanan dizi çarpıcı olay örgüsü ile hem Türkiye’de hem de Dünya’da büyük yankı uyandırdı. Netflix’de yayınlanan dizi ilk iki sezonuyla adından söz ettirmeyi başardı. Dizi ayrıca diğer sosyal mecralarda da çok sık konuşuldu. Dizinin 3. Sezonu Temmuz ayında yayınlandı ve bu sezonda ilk iki sezon gibi seyircisini etkiledi.

Uluslararası alanda başarı gösteren dizinin 4. Sezonu da merakla bekleniyor. Peki 4.sezon ne aman yayınlanacak? Dizinin yönetmeni bir basın toplantısı yaparak 4. Sezonda da izleyici ile buluşacaklarını duyurdu. Yönetmen Jesús Colmenar yeni sezonun da bomba gibi olacağı ile ilgili tüyolar verdi. Bunun yanında La Casa De Papel 4. Sezonun ne zaman yayınlanacağının çok kısa bir sürede açıklanacağını da söyledi.

La Casa De Papel’in en çok sevilen oyuncularından dizide Tokyo karakterini canlandıran oyuncu da sosyal medya da dizinin sevenlerinin dördüncü sezona hazır olmalarını duyurdu. Bu paylaşımın ardından dizinin sevenleri oldukça heyecanlandı. Görünen o ki La Casa De Papel’in 4. Sezonunda yine bizi büyük sürprizler bekliyor. Dizinin sevenleri son sezonu heyecanla bekliyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.