La Casa De Papel Benzeri Diziler

Türkiye’de ve dünya da oldukça sevilen La Casa De Papel Temmuz ayında 3. Sezonuyla ekranlara geldi. La Casa De Papel 4. Sezonun ne zaman gelecek hala belli değil. Bu boşluk da La Casa De Papel benzeri diziler izlemek isterseniz sizin için birkaç dizi seçtik.

La Casa De Papel Benzeri Diziler

1. Dirk Gently’s Holistic Dedective Agency

Elijah Wood’un başrolünü üstlendiği dizide dedektif Dirk ve asistanı Todd’un yaşadığı maceralar anlatılıyor.

2. Peaky Blinders

Dizi dört sezondan oluşuyor. Konusu ise şu şekilde: Tommy Shelby isimli mafya babasının 20. Yüzyılda İngiltere’de geçen hikayesi anlatılmaktadır.

3. American Vandal

Amerika’da okul baskınıyla suçlanan bir kişinin suçsuzluğunu kanıtlamak için bir film yapımcısıyla iş birliği yapması anlatılmaktadır.

4. O Mecanismo

Dizi Brezilya’da gerçek bir hayat hikayesinden esinlenerek hazırlanmıştır. Dizi de devletin yaptığı yolsuzluklarla ilgili skandallar anlatılmaktadır.

5. Manhunt: Unabomber

Saldırılar sebebiyle halkın paniğe kapılması ve FBI’ın elindeki delillerin yetersiz olması sebebiyle terörist Ted Kaczynski’nin bulunması için yeni bir kişiye başvurulmaktadır.

La Laca De Papel’i severek izlediyseniz bu dizilerde tam size göre. Imdb puanı oldukça yüksek olan dizileri hemen izleyebilirsiniz. Bu diziler suç dizisi sevenler için oldukça idealdir. Suç dizisi seviyorsanız paylaştığımız dizilere göz atabilirsiniz. La Casa De Papel başlayana kadar zaman geçirmek için yukarıdaki dizileri izleyebilirsiniz. Hepsi birbirinden güzel olan bu diziler tam size göredir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.