La Casa De Papel Temalı Konsept Kafe Ülkemizde Açıldı

Netflix’in yayın haklarını alması ve geniş sayıda izleyici kitlesi ile buluşturması ile La Casa De Papel dizisi milyonların gönlünde taht kurmayı çoktan başardı. Tabi ülkemizden de bu güzel dizi ile alakalı yaratıcı bir girişim haberi olmasa şaşırırdık. Samsun’da yer alan bir cafe “Cafe De Papel” adı ile hizmete girdi. Ve şimdiden sosyal medyada hatırı sayılır miktarda ses getirmeyi başardı. Bizde kendilerini takdir ve tebrik ediyor ve haberimize geçiyoruz.

Konsept kafe açma konusunda ülkemiz dünyanın geri kalanından bir hayli önde diyebiliriz. Son zamanların popüler dizisi olan La Casa De Papel’de Samsun’da açılan yeni bir kafeye ilham verdi. Yaratıcı girişimcilik örneklerinden olan bu işletmede çalışanlarda tabki kırmızı renk tulum giymekte. Kim bilir dizinin rüzgarını arkalarına alarak şubeleşirler ve bu tarz kafeleri başka şehirlerde de görmeye başlarız. Dürüstçesi insan neden benim şehrimde yok diye kıskanıyor. Keşke benimde olsa bende gitsem görsem diyesi geliyor.

Kafe yetkilisinin Samsun haber kanalına verdiği demeçte dile getirdiği Çukur dizisi ile birlikte gündemde olan iki diziden biri olduğu açıklaması da dikkat çekici. İyiki Çukur yerine La Casa De Papel seçilmiş diyebiliriz. Şahsen ben İdris Koçovalı gibi giyinen garsonlardansa kırmızı tulumları daha sempatik buluyorum.

Gerek verdiği mesajlar gerekse zeka oyunu seneryasu ile gelmiş geçmiş en iyi diziler listemize üst sıralardan giren La Casa De Papel ile ilgili başka yaratıcı girişimlerin olup olmayacağını merakla bekliyoruz. Gelişmeler için lütfen sitemizi ve facebook sayfamızı takip ediniz.

İşte Haberin Detayları:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.