Little America (Küçük Amerika)

LITTLE AMERICA (KÜÇÜK AMERİKA)

Son dönemin popüler dijital dizi ve film platformlarından biri olan Apple TV+ izleyicisi için birbirinden çarpıcı online içerikler sunmaya devam ediyor. Apple TV+ platformunun son bombası ise Amerika’nın bambaşka bir yüzünü konu alan Little America dizisidir. 17 Ocak 2020 tarihinden itibaren yayınlanan dizi tamamen gerçek hikayelerden uyarlanan belgesel niteliğindedir. Antoloji öğelerinin serpiştirildiği dizinin ilk sezonu 8 bölümden oluşuyor. İlk bölümünün yayınlanmasından önce ikinci sezon için bile yayın izni alan dizi samimi ve sıcak hikayesi ile yüreklere dokunmayı başarıyor.

LITTLE AMERICA DİZİSİNİN KONUSU

Gazeteciler Joshuah Bearman ve Joshua Davis tarafından gerçek hikayelerin bütün çıplaklığı ile anlatılması için 2013 yılında Epic Dergisi çıkartılmıştır. Dergide yayınlanan bölümlerin dikkat çekmesinden sonra hikayeler Little America dizisine ilham olmuştur. Her bölümde farklı bir hikayenin anlatıldığı Little America dizisinde Amerika’da yaşayan azınlıkların başına gelen gerçek durumlar konu alınıyor. Amerika’ya göç etmek zorunda kalan mültecilerin kültürlerini ve Amerikan kültürü ile olan etkileşimini çarpıcı bir şekilde seyirciye iletiyor. Göçmenlerin en doğal haline yer veren dizi komik, romantik ve içten halleri ile insanı durumları gösteriyor.

LITTLE AMERICA DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU

Lee Eisenberg, Kumail Nanjiani, Emily V. Gordon, Alan Yang, Sian Heder, Joshuah Bearman, Joshua Davis ve Arthur Spector tarafından üretilen dizide performansı ile göz dolduran birbirinden başarılı isimler yer alıyor. Kadrodaki başarılı isimler arasında Zachary Quinto, Haaz Sleiman, Melanie Laurent, Shaun Toub ve Sherilyn Fenn sayılır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.