LOST Dizisi İzlenir Mi

LOST Dizisi izlenir mi

Lost bir dönemin bağımlılık yaratan ve herkes tarafından mutlaka bir kez sohbetine maruz kaldığı baş yapıt niteliğinde bir dizidir. Gösterildiği dönemde 1 Altın Küre ve 6 Emmy Ödülü olmak üzere pek çok kez başarıları taçlandırılan dizi, 8.4 IMDB puanına sahiptir. Fanatik bir hayran kitlesi olan ve 6 sezon süren dizi ne yazık ki final bölümüyle büyük bir hayran kırıklığı yaratmıştır. Öyle ki çoğu dizinin fanatik hayranı uzun süre bekledikleri finalin bu şekilde sonuçlanmasından sonra senaristler hakkında kötü yorumlar yapmaktan kendini alamamıştır.

Lost Dizisi Konusu

Lost dizisi temelde Avustrulya’dan Amerika’ya giden 815 sayılı Ocenic uçağının Güney Pasifik Okyanusu üzerinde bir adaya düşmesi sonucunda yaşanılan olayları konu alır. Adada mahsur kalan 48 kişinin hayatta kalma mücadelesinin yanında; hikayenin genişletilmesi için her bölüm bir karakterin adandan önceki yaşantısı da işlenir. Issız bir adada başımıza ne gelebilir ki demeyin. Eğer bu ada esrarengiz güçler ile bezenmiş ile kendinizi kollamak zorunda kalırsınız. İşte Lost dizisinin kahramanları da “ıssız bir adaya düşmeden önce yanınıza alacağınız 3 şey” sorusu sorulmadan kendilerini bu gizemli adanın ortasında buluyorlar.

Lost Dizisi Oyuncuları

Tüm dünyada izlenme rekorları kıran dizinin oyuncu kadrosunda; Matthew Fox, Evangeline Lilly, Josh Holloway, Terry O’Quinn, Naveen Andrews, Jorge Garcia, Harold Perrineau, Emilie De Ravin, Dominic Monaghan, Yoon-jin Kim ve Daniel Dae Kim gibi ünlü isimler yer almaktadır.

Lost Dizisi Fragman İzle


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.