Marvel Dizileri 2019

Marvel dizileri 2019 adlı bu yazımızda, 2019 yılında yayında olacak Marvel’ın popüler dizilerini sizler için derledik.

The Gifted 2. Sezon

Geçen senenin kış aylarında 2. Sezonunu yayınlamaya başlayan The Gifted serisi, şuan hala 2. Sezonunu yayınlamaya devam ediyor. X-Men temelli olan dizi, çok fazla öne çıkmayı ya da eleştirilmeyi başaramamış olsa da, kendisini hayranlıkla ve ilgiyle takip eden bir kitle oluşturmayı başardı.

The Punisher 2. Sezon

The Punisher, yeni maceralarıyla kaldığı yerden devam ediyor. Marvel’ın Netflix kanalında yayın hayatına girmiş ve yayınlandığı ilk bölümden itibaren büyük bir alkış almayı başarmıştı. İntikamı için hız kesmeden yoluna devam eden Punisher Frank Castle’ın yeni maceraları sevenleri tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. Dizi aynı zamanda Daredevil ile birlikte Netflix’in sağlam ve başarılı yapımlarından bir tanesi olmayı da başardı.

Cloak & Dagger 2. Sezon

Geçtiğimiz sene yayın hayatına giren dizi, eleştirmenlerce pek de iyi yorumlar alamamıştı. İzlenme olarak da diğer Marvel yapımları ile kıyaslandığı zaman çok daha az bir rakam elde etmişti. Kısaca konusundan bahsetmek gerekirse; birbirinden farklı karakterlere sahip olan Tandy Bowen ve Tyrone Johnson adında iki genç süper kahraman yeteneklerini keşfetmeye başlayacaklardır. Artık Cloak ve Dagger ismini alan bu iki genç oldukça tuhaf bir şekilde birbirlerine bağlı olduklarını da zamanla fark edeceklerdir.

Agents Of Shield 6. Sszon

Ajanların maceraları hız kesmeden devam ediyor! Eleştirmenler ve izleyenleri tarafından bir taraftan çok olumlu diğer taraftan da olumsuz yorumlar alan dizi, Marvel’ın en uzun soluklu dizisi olarak karşımızda. Ajanların maceraları ekranlarımızla buluşmaya devam edecek gibi gözüküyor çünkü şimdiden 7. Sezon onayını aldı bile. Dizi, Strategic Homeland Intervention, Enforcement and Logistics Division adında devlete bağlı olan bir gizli örgütün başından geçen maceraları konu almaktadır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.