Narcos Devam Edecek Mi ?

NARCOS DEVAM EDECEK Mİ?

Netflix’in son zamanlarda dikkat çeken dizisi Narcos ne zaman yayınlanacağı merakla  beklenmektedir.  Geçtiğimiz bölümlerde uyuşturucu ile mücadele  bürosunda çalışan  Meksikalı Ajan Pena,  ünlü  uyuşturucu  ticaretçisi  Pablo Escobar’ı yakalamak için  Birleşik Devletler aracılığıyla Kolombiya yollamasıyla başlamaktaydı. Dizinin sürükleyici yapısı adet ağı izleyiciyi ekrana bağladı. Yeni bölümü ne zaman yayınlanacağı merakla beklenen dizinin geçtiğimiz günlerde yayınlanan fragman da tarihi belli oldu. Yeni sezonda Narcos: Mexico ismi ile 16 Kasım’da netflix’te izleyicisi ile buluşacak.  dizi yaşanan talihsiz kazaya rağmen izleyici tarafından merakla tekrar Netflix’te yayınlanması bekleniyor.

YENİ SEZONDA İZLEYİCİYİ NELER BEKLİYOR

Yeni sezonda bizlere aksiyon dolu sürprizler hazırlayan dizi Meksika uyuşturucu savaşlarının gerçekleştirdiği başlangıç noktalarına gitmektedir. Kolombiya’da geçen hikaye ünlü Ve zamanın en güçlü uyuşturucu kartelleri neden olan Escobar’ın uyuşturucu ticaretinde yaşadıklarını anlatmaktadır. Dizi yeni sezonu izle Meksika’nın 1980 yıllarına geri dönüş yaparak farklı kartelleri ele almaktadır. Dizide birçok farklı karakter göreceğimiz yeni sahneler yer alacaktır.

DİZİNİN BİTME İHTİMALİ VAR MI?

Dizi için bitme söylentileri Prodüksiyon ekibinden Carlos Muñoz Portal yeni sezon için mekan araştırmak üzere gittiği Meksika’da vurularak öldürülmesi ile başladı. Portal’ın şu ana kadar  birçok iyi prodüksiyonlu çalıştığı biliniyor. Prodüksiyon ekibinden birinin öldürmesi sonrası oyuncular can güvenliklerinin sağlanmaması durumunda dizi çekimlerine devam edemeyeceklerini açıklamıştı. Konuyla ilgili yorum üzgün olduklarını belirtilen Netflix basına şunları söyledi; “Oldukça saygı duyulan mekân araştırmacısı Carlos Muñoz Portal’ın ölümüyle ilgili bilgimiz var ve ailesine baş sağlığı dileklerimizi iletiyoruz. Ölümüyle ilgili detaylar henüz bilinmiyor ancak yetkililer konuyu araştırıyorlar.“ Yapım şirketinden herhangi bir kesin bir açıklama olmasa da narkoz dizisinin bu sezon final yapacağını konuşuluyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.