Narcos Oyuncu Kadrosu

Narcos Oyuncu Kadrosu

Gerçek hayattan esinlenerek ekranlara aktarılan bir dizi olan Narcos dizisi ünlü uyuşturucu kaçakçısı Pablo Escobar’ın hayatını anlatmaktadır. Dizi 2015 yılı sonbaharında izleyici ile buluşmuş ve büyük bir hayran kitlesine sahip olmuştur.

Pablo Escobar rolünde – Wagner Moura

Filmde başrolü oynayan başarılı oyuncu Wagner Moura aynı zamanda filmin en önemli karakterini canlandırmaktadır. Yüzü ve tavırları ile gerçekten rol için oldukça iyi bir tercih olmuş diyebiliriz.

Steve Murphy rolünde – Boyd Holbrook

1981 doğumlu Amerikalı oyuncu Boyd Holbrook, filmde de yine bir Amerikalı Narkotik polisini canlandırmaktadır. Dizi onun ağzından ve onun cümleleri ile anlatılmaktadır.

Javier Pena rolünde – Pedro Pascal

Şili doğumlu olan oyuncu, filmde Narkotik polisi olarak Steve Muphy’nin ortağı rolündedir. Game of Thrones dizisinde Oberyn karakteri ile yakından tanıdığımız oyuncu Narcos dizisiyle ekranlara geri döndü.

Gustavo rolünde – Juan Pablo Raba

1977 doğumlu Kolombiyalı oyuncunun dizideki rolü Escobar’ın kuzenidir. Rolünün hakkını en iyi şekilde veren Raba kesinlikle izlenmesi gereken bir oyunculuk sergilemiş.

Cesar Gaviria rolünde – Raul Mendez

1975 Meksika doğumlu oyuncu, Başkan Cesar Gaviria karakterini canlandırmaktadır. Gaviria, uyuşturucu kaçakçılarının Amerika’ya iadesi konusunda direnmiş bir başkan olsa da Escobar’ın dehşet saçan girişimleri karşısında geri adım atmak zorunda kalmıştır.

Horatio Carrillo rolünde – Maurice Compte

Komutan rolünde karşımıza çıkan Carrillo, birçok ekip arkadaşını kaybetmiş, bu nedenle de yüzünde soğuk ve kızgın ifade bulunan bir karakterdir.

Tata Escobar rolünde – Paulina Gaitan

Escobar’ın eşi ve çocuklarının annesi olan Tata, kocasını çok sevmekte ve hatta onun uyuşturucu işinden rahatsız olmuyor gibi görünüyor.

José Rodríguez Gacha rolünde – Luis Guzman

Gacha, kartelin kilit isimlerinden birisidir ve Escobar’ın zekasının aksine tamamen güç odaklı bir bakış açısı vardır.

Fernando Duque rolünde – Bruno Bichir

Fernando, Escobar’ın siyasi merdivenleri çıkarken bir basamak olarak kullandığı kişidir.

Poison rolünde – Jorge A. Jimenez

Escobar’ın en acımasız adamlarından birisidir. Aşırı agresif kişiliği ile her ne kadar Escobar’a para kaybettirse de her verilen işi layığıyla yapmaktadır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.