Netflix Ödüllü Yapımlar Kategorisi

Netflix Ödüllü Yapımlar Kategorisi

Netflix birbirinden etkili yapımları internet sayesinde evlerimize getirmeyi başarıyor. Özellikle yoğun kış günlerine girdiğimiz bu günlerde Netfliste ödüllü yapımların da izlenebilmesi gerçekten büyük bir başarı.

Netflix ödüllü filmler olarak ayrı bir bölümde izleyicilerin işini zaten kolaylaştırıyor. Netflix Ödüllü Yapımlar Kategorisi dram, komedi, bilim kurgu, animasyon birçok kategoriden oluşmaktadır. Bu yapımların listesini internet üzerinden çok rahat bir şekilde bulabilirsiniz.

Netflix Ödüllü Yapımlar Kategorisi olarak arama yaptığınızda liste halinde tüm yapımlar karşınıza çıkıyor. Biz de bu yapımların birkaçını sizler için araştırdık.

Örneğin Roma, filmi ayrı ayrı toplamda 139 ödülün sahibidir. Evin hizmetçisi ve evin hanımı olan iki ayrı kadının hayatta kalma mücadelesini etkili bir dille anlatıyor.

Beasts of No Nation; küçük bir erkek çocuğu olan Agu’nun Batı Afrika’da iş savaş çıkması ile küçük bir asker olma yolundaki sancılı mücadelesi anlatıyor.

Shirkers; üç Singapurlu genç bir araya gelerek ülkenin ilk bağımsız filmi olan Shirkers’i çekmeye karar verir. Bu süreçte yaşadıkların anlatılan film Netflix filmleri arasında en iyi puana sahip.

Netflix Ödüllü Yapımlar Kategorisi aslında birçok kategoriyi kapsadığı için içlerinde seçim yapmak oldukça zor. Biz ilk üç yapımı sizin için bu şekilde araştırdık. Tabi ki bu liste bu kadar kısa değil. İnternet üzerinden hepsinin ismine ve oyuncu kadrosuna rahat bir şekilde ulaşmanız mümkündür.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.