Prison Break Dizi Konusu

Prison Break Dizi Konusu

Prison Break Oyuncuları

Konusu bakımından : İnşaat muhendisi olan Michael Scofield ,başkan yardımcısının kardeşini öldürmek suçu ile cezaların en büyüğü olan idama çarptırılan kardeşi /ağabeyi Lincoln Burrows’u kurtarma pahasına tüm yasal yollarını tüketen ve bu uğurda tüm çözüm mekanizmalarını kendi üretir. Ve hapishaneden kusursuz .eksiksiz ve sistemli bir kaçış planı hazırlayarak olaya yeni bir boyut kazandırır.

Prison Break Oyuncuları: Wentworth Miller,Dominic Purcell,Robin Tunney,Peter Stormare,Amaury Nolasco,Wade Williams, Paul Adelstein,Sarah Wayne Callies,Marshall Allman,Robert Knepper,Rocmkond Dunbar vs .Kariyer alanında uzman ve başarılı aktör ve aktris olma özelliği göstererek Prison Break dizi film sektörüne ruh vererek toplumun beğenilerine sunulmuş bir oyuncu planıdır.

Prison Break 1 Sezon 1 Bölüm izle

Michael Scofield ağabeyinin ansızın hapishaneye girmesi ve kardeşi Linc’in kurtarılması ve özgürlüğüne kavuşması kurtarma planı ile muhteşem bir organize plan yapmaya hazırlamaktadır.

Linç’in üzerine atılan iftira kampanyası ile öne çıkan suç ,kendini temize çıkarması imkansız ve zorlu bir sürecin izlerini taşımaktadır.

Prison Break 1 Sezon 1 Bölüm izle sunumu ve genel hatları ile 1.sezonda milyonları ekranları başına kilitleyen ,meraklı gözlerle izleyici kitlesini her defasında şaşırtmayı başaran Prison Break ,muhteşem oyuncu kadrosu ve kaliteli yapım dizi film içeri ile her daim yeni ve güncel kalmayı bilen nadir yapımlardan ,akıllarda iz bırakan dizilerden birisi olmayı hakkıyla bilmiştir.

Prison Break 2.Sezon 1.Bölüm

Dizi etrafında geçen olayların aniden yükselişe geçen hareketlilik ve kaliteli yapım sektörel dizi yoğunluğu ve parlayan oyunculuk deneyimleri ile Prison Break 2.Sezon 1.bölüm kesiti ile; Derin devletin alçak ve hain planına yenik düşen ve direnen ,ağabeyini hapisten kurtarma sevdası ile durmadan mücadele eden Michael Scofield, planladığı her şeyi doğaçlama yaşamak zorunda kalacaktır.

Olay örgüsü, neden sonuç ışığı çerçevesi içinde aniden gelişen durum kesit hali ile bazen yaşanan olaylar kendi şansının getirdiği sonuç dalgası, elinde olmadan etkililiği ortaya çıkan olaylara tanıklık edilmiştir.

Prison Break 3.Sezon

Üçüncü sezonda,Micheal içerde Sone Ve Lincoln ise dışarda yer almaktadır. Prison Break 3. Sezon Micheal ve Whistler ’in kaçış planı deneyim ve sürecini anlatmaktadır.

Lincoln Şirketin teknisyeni olarak görev yapan Gretchen Morgan ile uğraşıp mücadele ederken; Michael ise aşırı gerginlik ve stres hali ile başa çıkmak ,bu kaygı düzeyi ile yaşamanın dengesi ve çözüm aramanın zorundaligi ile bas başa kalmıştır .


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.