Prodigal Son Dizi Oyuncuları

Prodigal Son dizi oyuncuları,

Tom Payne/ Malcolm Bright: Malcolm çok özel bir yeteneğe sahip bir adam. Katillerin kafalarının ne şekilde alıştığını çok iyi biliyor. Bunun en büyük ve önemli sebeplerinden bir tanesi de, babasının ülke tarihindeki en ünlü seri katillerden biri olması hiç şüphesiz. Yalnızca katil kafası üzerine de uzman değil ayrıca Malcolm, genellikle insan davranışları konusunda sezgileri de oldukça kuvvetli olan biri. Kendisine yalan söylendiği zaman bunu rahatlıkla anlayabiliyor. Tabii bu özel yeteneğinin getirmiş olduğu bir takım psikolojik problemleri de var Malcolm’un. Fazlasıyla zeki, soğukkanlı ve ciddi bir adam. Malcolm karakterinde Tom Payne karşımıza çıkıyor.

Michael Sheen/ Dr. Martin Whitly: Kariyerinde oldukça başarılı olan bir doktorken, yıllar önce işlediği seri cinayetler yüzünden tutuklanarak hapse atılmış, özel bir hücrede hapis cezasını sürdüren bir adam. Malcolm’un babası. Cinayete resmen büyük bir açlık duyan bir adam Martin. İnsani becerileri fazlasıyla gelişmiş, zeki ve soğukkanlı bir adam. Geçen yılların ardından oğluyla tekrar iletişim kurabildiği için çok mutlu ve bunun kaybetmek istemiyor. Bir katilin yakalanması ona ters bir durum olsa da, oğlunu yeniden kaybetmeyi göze alamadığından ona yardımcı oluyor.

Bellamy Young/ Jessica Whitly: Malcolm Bright’ın annesi. Gösteriş meraklısı, kibar bir kadın. Bunun yanı sıra kontrol manyağı da. Kızının hayatı için verdiği kararlardan çok memnun. Oğlunun hayatını da düzene koyabilse, daha mutlu olacak.

Ainsley Whitly/ Halston Sage: Malcolm’un kız kardeşi, kelimenin tam anlamıyla örnek bir evlat. Eğitimli, başarılı ve mutlu. Mesleği TV muhabirliği. Ağabeyi ile arası iyi, olaylar olduğunda henüz çok küçük olduğu için de babasını çok hatırlamıyor.

Lou Diamond Phillips/ Gil Arroyo: Malcolm’u New York Polis Departmanında çalışmasını teklif eden kişi Gil. Malcolm ile 21 yıl önce tanışmış, yeteneğine güveniyor ve ona çok değer veriyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.