Ratched Dizi İncelemesi

Dizi Severler İçin Ratched 2020 Yabancı Dizisi İnceleme

Film ve dizi platformları arasında son dönem de herkes tarafından tercih edilen Netflix yeni bir dizi ile izleyicilerini buluşturmakta. Eminim ki bu sene sizlerin de en sevdiği web dizilerden biri bu olacaktır. Dizi konusu ve oyuncuları sayesinde izleyicilerine güzel bir drama yaşatacağından hiç şüphem yok.

Ratched 2020 Dizisinin Konusu Hakkında Bilgiler

Ünlü yazar Ken Kesey’in romanından uyarlanan bu Amerikan dizisi web dizileri arasında en iyilerinden biri olacak diyebiliriz. 2020 yılı içerisin de yayınlanması beklenen dizinin prömiyeri gerçekleştirildi. Güzel bir drama dizi diyebilirim. Kitabı okuyanlar ne demek istediğimi daha iyi anlayacaktır. O sayfalar da bulunan karakterlerin ekranda can bulduğunu görmek herkesi sevindirecektir.

Ratched 2020 Dizisinin Oyuncuları Kimlerdir?

Ratched dizisi tam kadrosunu izleyicilerine sunmayarak heyecanlarını yüksek tutmakta. Başrol kadın oyuncusunun hemşire rolü ile Sarah Paulson’un olması ile drama severlerini mutlu ettiğini söyleyebilirim. Sarah Paulson drama dizilerinin vazgeçilmez yüzlerinden biri diye düşünüyorum. Diğer oyuncuları da merakla beklediğinize eminim. Netflix içerikleri seçtiği oyuncu kadrosu ile izleyicilerini her zaman şaşırtmıştır. Bu drama dizisinde de aynı etkiyi yaratacağını düşünüyorum. Eğer iyi bir drama dizisi izlemek istiyorsanız kesinlikle bu diziyi izleme listenize eklemenizi tavsiye ederim. Kitabı okuyanlar için heyecanla beklenen bir dizi olduğuna eminim. Diziden önce kitabı da okumak isterseniz kesinlikle tavsiye diyorum.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.