Reverie Dizisi İncelemesi

Reverie Dizisi İncelemesi

30 Mayıs’ta görücüye çıkması beklenen macera ve aksiyon dizisi Reverie, yüz binlerce hayranı ile birlikte büyük bir şölene hazırlanıyor. Yazın sona eren dizilerin yerine bu harika diziyi izlemek ve daha keyifli zaman geçirmek isteyen izleyicilere hitap edecek dizinin konusu ise bir hayli ilginç.

Sanal gerçeklik akımının günümüz popüler kültürü etkilemesini konu alan ve bu teknoloji ile mücadele eden Mara Kint’in aynı zamanda etki altında kalanın kendisi de olduğu bir gerçek ve herkesten önce kendisini bu teknolojiye meydan okurken görecektir.

Sanal gerçekliğin rüyalara girmesi ve ardından gerçek hayatı birebir kopyalaması ile insanlar birer birer kendini bu programa kaptırmakta ve hayatlarını deyim yerindeyse birer zombi olarak sürdürmekteler. Sarah Shahi’nin canlandırdığı Mara Kint ve diğer baş rol oyuncusu DennisHaysbert’in hayat verdiği ve Kint’in patronu olan Charlie Ventana’nın başrolde olduğu bu sıra dışıdizi ile bu ikili hem programın ardına düşecek hem de kendilerinin de büyülenmesinden dolayı kendilerini de kurtarmaya çalışacaklar.

Kint ve Ventana’nın uzun ve yorucu 10 bölümlük dizi serüvenini birlikte takip etmek ve drama- aksiyon ve macera üçlüsünü dibine kadar yaşamak için siz de bu diziyi takip edebilir ve sürükleyici yönü ile vakit geçirebilirsiniz. Dizinin yayın tarihi 30 Mayıs ve gösterime girecek kanal ise NBC. Keyifli ve bir o kadar eğlenceli vakitler geçirmeniz dilediği ile…

İyi seyirler…


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.