Suits Dizisi Konusu

Suits Dizisi Konusu 

Amerika da yayınlanan Suits dizisi her sezon için 13 bölüm çekim yapmıştır. 2011 yılında izleyiciler ile buluşmuştur. Hukuk ve dram türün de olan dizi oldukça heyecanlı bir şekilde ilerlemektedir. Suits Dizisi Konusu içerisinde Mike Ross dahi rolünde karşımıza çıkmaktadır. Eğitimini yarıda bırakmış ve çocukluk döneminde birçok talihsizlik başına gelmiştir. Geçimini ise başkaları adına olan sınavlara girerek sağlar ve oldukça zor bir hayat yaşamaktadır.

Harvey New York’da yaşayan oldukça başarılı bir avukattır. Çalıştığı şirket de yükselince kendisine bir asistan aramaya başlar. Bu süreçte Mike ile tanışır. Mike’ın zekasına ve dahi olmasına hayran kalır. Kendisine asistanlık teklif eder. Ancak şirket de çalışan herkes Harvard mezunu olduğu için Mike da bu şekilde tanıtılır.

Şirket içinde yaşanan her olay Mike ve hayatına giren kadınlarla birlikte olaylar da kendisini göstermeye başlar. Mike’ın herkese Harvard mezunu tanıtılmasıyla birlikte yasa dışı işler de kendisini göstermeye başlar. Şirket içinde yaşanan olaylar için çok daha farklı yollara girmek gerekecek.

Dizinin ilerleyen sezonunda özel hayat ve iş birbirine karışarak çok farklı olaylar yaşanacaktır. Kanser olan eşini aldatan ve bu olayın şirketin duyulması ile birlikte işler çok daha farklı bir duruma gelecektir. Dram ve heyecan yüklü olan dizi de kendinizi de içinde bulabileceğiniz birçok şeyi de görmeniz mümkün.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.