[ad_1]

Teşkilat 16. bölüm izleyenleri ekran başına kilitledi. Türk istihbaratına dair gelişmelerin mevzu alındığı Teşkilat dizisinin 16. bölümünde Türk sondaj gemisine meydana getirilen bir hücum sonucu vatandaşlar yaşamını kaybeder. Zehra’nın eşi Kemal de yaşamını kaybedenler arasındadır. Ekip, sondaj gemisine meydana getirilen saldırının faillerini bulabilecek mi? Teşkilat 16. bölüm seyretmek için Teşkilat 16. bölüm full izle tek parça (son bölüm) linki haberimizde.

TRT 1’in ulusal İstihbarat Teşkilatı’nı (MİT) mevzu alan dizisi Teşkilat 16. kısmına MİT’in düzenlemiş olduğu operasyondaki görüntüler damga vurdu. Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği Teşkilat 16. bölüm seyretme bağlantısı haberimizde içeriyor.

TEŞKİLAT 16. BÖLÜM FULL İZLE TEK PARÇA (YOUTUBE)

Teşkilat, 16. bölümüyle 3 Ekim 2021 Pazar akşamı TRT 1 ekranlarında yayınlandı. TRT 1’in ulusal İstihbarat Teşkilatı’nı (MİT) mevzu alan dizisi Teşkilat 16. bölüm full izle tek parça (Teşkilat son bölüm)

TEŞKİLAT 16. BÖLÜM İZLE (TRT)

Türk istihbaratına dair yaşanmış olan eleştiri operasyonları mevzu alan Teşkilat dizisinin başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya ve Serdar Yeğin’in içeriyor.

TEŞKİLAT 16. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Teşkilat dizisinin 16. bölümünde çarpıcı gelişmeler yaşandı. Dizinin yeni bölümündeki aksiyon sahneleri izleyenleri etkiledi.

Zehra’nın eski eşi Kemal’in de içinde mühendis olarak bulunmuş olduğu Mavi Vatan gemisi, içeri sızan Simon adındaki bir ‘Uyuyan’ tarafınca patlatılmıştır. Patlamanın etkisiyle Doğu Akdeniz’de bir çevre felaketi yaşanması ihtimali ortaya çıkar.

Olayın aydınlatılması için internasyonal bir araştırma komisyonu kurulmasına karar verilirken, bu komisyonun vereceği kararlar sonucu Türkiye’nin ağır cezalarla karşılaşması söz mevzusudur.

öteki yanda Ceren ekip tarafınca yakalanmıştır. Ceren’in vereceği bilgiler dirimsel önem taşımaktadır yalnız Ceren konuşmak için oldukça eleştiri bir şart öne sürer.

Serdar’ın durumu her geçen gün iyiye gitse de Zehra’nın hala şüpheleri vardır. Ekip ise bir an ilkin Mavi Vatan’a yapılanın bir sabotaj bulunduğunu ortaya çıkaracak kanıtları elde etmek zorundadır.

Bu hedef doğrultusunda Ceren’i yanlarına alarak sıkıntılı bir yolculuğa çıkarlar. yalnız bu yolculukta ekibi büyük bir sürpriz beklemektedir.

[ad_2]


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.