The Chosen One 2. Sezon Ne Zaman

The Chosen One 2. Sezon Ne Zaman

Birinci sezonu gayet kısa olan The Chosen One esasen bir Güney Amerika dizisi. Orijinal ismi O Escolhido olan dizi genel itibariyle merak uyandıran bir olay örgüsüne sahip. Korku duygusuyla beslenen dizi bunu zorlama bir şekilde değil akışa yayarak verdiğinden diğer bölümler merakla bekleniyor. Buna paralel olarak The Chosen One 2. sezon ne zaman sorusunu da akıllara getiriyor. Bu şekilde merakla beklenen dizinin konusu ise salgın bir hastalık olan Zika’nın önlenmesi için 3 doktorun aşı yapmak için Pantalan bölgesinde bir köye gitmesinden ibaret.

Olaylar tam da bu noktada gelişiyor. Çünkü köy halkı bu 3 doktoru istemiyor. Halk zaten hastalanmıyor. Hatalanmamalarının nedeni ise seçilmiş kişi denilen bir şifacının varlığı. Her şeyi yöneten ve yönlendiren bu seçilmiş kişi. Köy halkının seçilmiş bir kişi tarafından yönetildiğini anlayan doktorlar için köyden ayrılmak daha da zor bir hal alıyor.

The Chosen One 2. sezon ne zaman sorusu dizinin bu kısmını hatırlayanlar için çok gerekli bir soru. Çünkü dizi bu an’dan sonra daha da karmaşıklaşıyor. Doktorlar bu seçilmiş kişi denen şifacı ile tanışmak istiyorlar. Amaçları ise bu yöntemleri halk ile paylaşmak. Ancak bu masum istek işin iç yüzü bilinmediğinden tehlikeli bir duruma dönüşüyor.

Diziyi bu kadar popüler kılan ise gerçek hayatta gördüğümüz rollerin dizide de var olması. Yapımcılar da bu rağbetin farkında. Bu yüzden The Chosen One 2. sezon ne zaman sorusu uzun süre cevapsız kalmayacaktır şüphesiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.