The Confession Killer Dizi Oyuncuları

Belki bilmeyenleriniz vardır diye söylüyorum, bu belgesel dizi, gerçek bir hayat hikayesini anlatmaktadır. Ancak Narcos gibi sadece suç dünyası içerisinde bulunan tatlı bir adamın hayat hikayesinden değil, daha iğrenç bir adam olan bir seri katilin hikayesini anlatmaktadır. Mini dizi olarak ekranlara gelecek ve henüz kaç bölüm olacağı belirlenmedi. Belgesel, bir seri katil olan Henry Lee Lucas’ı konu alır. Bu kişi, dizinin adından da anlaşılacağı gibi Confession Killer olarak yani itiraf katili olarak bilinir. Bir diğer lakabı ise otoyol katilidir. Mini dizinin adının The Confenssion Killer olması konusunu anlamamız için bize yardımcı olur.

The Confession Killer Dizi Konusu

23 Ağustos 1936 Amerika doğumlu olan Henry Lee Lucas 1960 yılında kendi annesini öldürerek katillik ve suç dünyasına adımını atmıştır. Daha sonra 1983 te iki kişiyi daha öldürünce tutuklanmıştır. Bu tutuklanma sonrasında ise Teksas Rangers sıradışı bir gerçekle yüz yüze gelmiştir. Henry Lee Lucas 23 yılda oradan oraya gezip rastgele bir şekilde yaklaşık 100 ü kadın 500 kişiyi öldürdüğünü itiraf etmiştir. İtiraf sırasında öldürdüğü kadınların resimlerini çizer, nasıl öldürdüğü yazardı. Silahla vurma. boğarak öldürme, bıçaklama. Olabilecek her şekilde öldürdüğünü söylermiş. Bilinen hiçbir seri katilin onun rekoruna ulaşamadığı söyleniyor.

The Confession Killer Dizi Oyuncuları

Dizi ise insanı muammada bırakır şekilde hazırlanmış. Aslında bu cinayetleri işleyip işlemediğinin kesin olmadığını gerçekten işlendi mi yoksa Henry Lee Lucas’ın suçsuz mu olduğunu araştırır gibi. Değindikleri nokta ise “Henry bir katil mi yoksa bu Amerika tarihinin en büyük aldatmacası mıydı” The Confession Killer Dizi Oyuncuları ise gerek kişilerden oluşuyor. Röportajlar kamera kayıtları raporlar gibi gerçeklerden yararlandıkları için, belgeselde de gerçek oyuncular yer alıyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.