The Flash 6.Sezon İncelemesi

Ekranların sevilen süper kahraman dizisi The Flash, 6.sezonu ile izleyicilerin karşısına çıktı. Bir DC Comics uyarlaması olan The Flash, yıllardır en sevilen çizgi roman uyarlaması süper kahraman dizileri arasında ilk sıralarda yerini tutmayı başarıyor. Bizler de sizin için hala yayınlanmaya devam eden The Flash’in 6.sezonunun ilk bölümünün kısa bir incelemesini hazırladık. Bakalım The Flash 6.sezon ile yayın hayatına nasıl bir giriş yapmış? Dizinin 6.sezonunda izleyenleri ne gibi maceralar bekliyor?

Dizinin takipçisi olanların da bildiği üzere, Arrow, Flash, Supergirl, Batwoman, Legend of Tomorrow ortak evrende geçen DC’nin süper kahraman dizileri. Ve bu dizilerden bazılarında, her sezona özel olarak ortak bölümler çekilerek, karakterler bir araya getiriliyor. Geçtiğimiz sezon çekilmiş olan Else Worlds’de ise Monitor isminde bir karakter kendini göstermişti. Kafası çok da fazla yerinde olmayan bir bilim adamına vermiş olduğu kader kitabı ile her şeyi birbirine karıştırmış, ortalığı birbirine katmıştı Monitor isimli karakter. Hatta Oliver Queen’in ailesini terk etmesine sebep olmuştu. Oliver, Flash ve Supergirl’ü kurtarmak için kendisini feda etmişti.

Iris ve Barry ise henüz Nora’nı yokluğunu hala kabullenememiş durumdalar. Sonuçta Nora’yı artık sonsuza dek kaybettiler. Ekip ise yine her zaman ki gibi iş başında, kötülerle mücadele etmeye yılmadan devam ediyorlar.

Bölümün temel konusu ise bir kara delikti. Hatta kara deliğin ortaya çıkmasına sebep olanın da bir insan olduğunu gördük. Dizi ise, Flash hakkında bizi epey endişelendirecek bir şekilde bitti; Dizinin son sahnesinde Monitor isimli karakterimiz geldi ve ‘’Flash’ın ölmesi gerekiyor’’ diyerek dizinin hayranlarını hem çok korkutan hem de büyük bir meraka sürükleyen bir sonla baş başa bıraktı.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.