The Handmaid’s Tale Dizi İncelemesi

The Handmaid’s Tale

The Handmaid’s Tale’inin ilk sezonu, Nick’in sahip olduğu ayrıcalıkları kullanarak, Haziran ayını Waterfords’ın evinden çıkardığı ve bilinmeyen bir kadere doğru yönlendirdiği gibi, çarpıcı bir sonuca vardı. Gilead’in dehşetini keşfeden 10 saat sonra özgürlüğe kavuşmasının bir rahatlaması olsa da, sakinlerinin kaderinin ne olacağını her zamankinden daha fazla merak ediyoruz.

Yapımcılar, ilk sezonunu sonundan sonra ikinci sezon için seriyi 25 Nisan 2018’de çıkaracak. Bu yüzden, yapımcılarının, yazarlarının ve oyuncuların sezonun finalinde yayınlanmadan çok önce geleceklerini düşündüklerinden emin olabilirsiniz. Bruce Miller, “Dünya çok daha büyük olabilir” diye vaat ediyor, bu yüzden burada,  2. sezonu saran tüm ipuçlarına bakıyoruz.

25 Nisan 2018’de Yeni Sezon Başlıyor

Yeni sezonu beklemek için sadece 8 gün kaldı. Emmy ödüllü drama dizisi, Offred’ın hamileliği ve gelecek çocuğunu Gilead’in dehşet verici korkularından kurtarmak için devam eden mücadelesiyle ikinci bir sezona dönüşür. 2. Sezonda, Offred ve tüm karakterlerimiz bu karanlık gerçeğe karşı savaşacak ya da yenecekler.

Bruce Miiler’in EW’ye verdiği demeçte, “Katılımımın ikinci sezonda daha fazla yer alacağını düşünüyorum çünkü bilinmeyen bölgelerde olacağız, böylece daha fazla şey merak edilecek” dedi. Miller Atwood’un kitabın sonuçlarından sonra karakterlerine ne olduğunu düşünmek için uzun bir zaman ayırdığını belirtti.

Miller, “Offred hamile, telaşa ve sinir bozucu sonu tüm parçaları vardı. Şimdi bunu keşfetmeye başlıyoruz. Ama kesinlikle tanıştığımız insanlar ve içine girdiğimiz durumlar ve Margaret Atwood’un Sezon 1’de kurdukları şeyler aynı gitmiyor.” Diyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.