Three Days of Christmas Dizi Oyuncuları

Three Days of Christmas Dizi Oyuncuları

İspanyol yapımı bu dizi konusu itibari ile oldukça dikkat çekici. Dört kız kardeşin konu alındığı dizi bir noel geçesinde geçiyor. Aile sırlarının döküldüğü bir gece de sırlarla mücadele etmeye çalışan kız kardeşlerin hikayesi anlatılıyor. 3 Farklı zaman diliminde geçecek olan dizi ilk bölümü ile 6 Aralık tarihinde Netflix platformunda yer alacak.

Three Days of Christmas dizi oyuncuları ise oldukça dikkat çekici. Drama türünde olan bu dizinin baş rol oyuncuları ise Elena Anaya, Veronica Echegui ve Angela Molina gibi önemli oyuncular yer alıyor. Dizinin diğer oyuncuları ise Victoria Abril, Berta Castane, Anna Moliner, Carles Arquimbau, Antoio Dechent, Susi Sanchez, Charo Lopez, Manel Barcelo, Miquel Fernandez, David Solans, Mar Ayala, Veronica Forque, Mariona Pages, Nausicaa Bonnin, Francesc Garrido gibi oyuncular yer alıyor.

İspanyol yapımı drama dizi olan bu diziyi diğer dizilerden ayıran en önemli özellik ise konunun 3 farklı zaman diliminde işlenmiş olması. Bu tarz projeler çok fazla örneği olmaması sebebi ile her zaman ilgi odağı olmuştur. Dizi şu an için sadece 1 sezon yayınlanacak. Tıpkı diğer Netflix yapımlarında olduğu gibi gelecek yorumlara göre dizinin devam edip etmeyeceği belli olacak. Son dönemde İspanyol dizi ve filmleri oldukça popüler olduğu görülüyor. Dizinin tutulup tutulmayacağı ise oldukça merak ediliyor.

Dizinin ilk bölümü ile ilgili detaylı incelemeyi daha önce yayınladığımız bu yazımızda bulabilirsiniz: Three Days of Christmas Dizisi İlk Bölüm


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.