Tidelands Dizisi Oyuncu Kadrosu

TIDELANDS DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Bambaşka kurgu ve hikayesi ile bizlerin karşısına çıkan dizinin, oyuncularına sizler için bir göz attık ve hemen hazırladık.

OYUNCU KADROSU:

1)    Charlotte Best:

Dizinin başrol oyuncularından birisi olan oyuncu, dizide tam olarak uyumlu bir şekilde yer almış ve oldukça kaliteli filmlerde gösterdiği oyuncu başarısını bu dizide de seyircilere yansıtmış.

2)    Elsa Pataky:

Dizinin başrol kadın oyuncusu olarak karşımıza çıkan oyuncu, özellikle dış güzelliği ile bizleri diziyi izlemeye davet ediyor ve güzelliği muhteşem oyunculuğu ile tam olarak mükemmelleşmiş.

3)    Aaron Jakubenko:

Tidelands dizisinde karşımıza Augie Mcteer olarak karşımıza çıkan oyuncu, gerçek bir oyunculuk nasıl gerçekleşir ve kalite nasıl olur biz değerli izleyicilere en iyi şekilde göstererek yansıtmış.

4)    Marco Pigossi:

Oldukça ünlü bir oyuncu olan, Margo Pigossi bu dizide de yer alarak dizinin kalitesini oldukça iyi bir şekilde yükseltmiş ve bizlerin karşısına Dylan karakteri ile çıkarak bunu en iyi şekilde kanıtlıyor.

5)    Dalip Sondhi:

Dizide bizlerin karşısına, Lamar karakteri ile çıkan oyuncu gerçekten dizide oldukça yüksek bir kaliteli oyunculuk göstererek işinin hakkını vermiş. Yan rol olmasına rağmen her zaman çok iyi oyunculuğu ile bizlerin gözlerine hemen çarpıyor.

6)    Mattias Inwood:

Tidelands dizisinde karşımıza Corey Welch, karakteri ile çıkan oyuncu, bu karakter için oldukça iyi bir seçim olmuş ve bunu her bölümde bir kez daha bizlere kanıtlayarak gösteriyor.

7)    Jacek Koman:

Oldukça yakışıklı ve bir o kadar da akıllılığı ile bizlerin karşısına çıkan oyuncu, bu rol için tam olarak uygun bir oyuncu olmuş ve özellikle dizinin en alıcı noktalarında yer alarak bizlere her zaman net bir şekilde gösteriyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.