Titans Dizi İncelemesi (2018)

Titans dizisinin senaristliğini Greg Berlanti, Akiva Goldsman ve Geoff Johns paylaşıyor. Bir grup süper kahraman adaylarının heyecan dolu maceralarını anlatıyor. Dizide Dick karakteri korkusuz ekibin başında yer alıyor. Bir Grup süper kahraman kendi güçlerini keşfederek bir araya gelirler.

Titans Dizi Oyuncuları

Robin karakterini Dick Grayson canlandırıyor. Robin ise Batman’dan nefret eden bir karakter. Batman evren de bulunan kuralları çiğneyip suçluları öldürdüğü için Robin ondan nefret etmektedir. Bu nedenle Robin ona karşı düşmanlık besler.

Dizide Grayson, Gotham’dan kaçıp Polis Departmanına dedektif olarak geçer. Robin kimliğinden uzaklaşarak kendisi için sade bir hayat sürmeyi tercih etmiştir. Ancak işler beklediği gibi gitmez ve Rachel’in polis merkezine getirilmesi sonucunda tekrar kendisini olayların içinde bulur.

Titans Dizi Konusu

Rachel’n hiç istemediği güçleri vardır ve peşinde zarar vermek isteyen kötü insanlar bulunur. Dick, Rachel’in peşinde olan kötü niyetli kişileri bulmaya karar verir araştırmaya başlar. Yolları Beast Boy ve Startfire ile karşılaşır. Hep birlikte Titans ekibini kurarlar. Bölümler oldukça heyecanlı bir şekilde gelişir.

Gotham Robin ve Batman’dan uzaklaşıp Detroit’e taşınan Dick hiç istemediği olayların içinde kendi bulur. Ailesine bir sirk gösterisinde kaybettikten sonra başka birisi tarafından evlat edinilerek yetiştirilmiştir. Ancak yıllar içerisinde Robin’e dönüşmüş ve Gotham’ın karanlık dünyasına giriş yaparak onun kahramanlarından birisi olmuştur. Dövüş sanatlarında ve taktik zeka olaylarında oldukça ustadır. Rachel ve ekibe ait diğer üyeleri hayatta tutmak için elinde geleni yapan bir kahramandır. Ekibin lideridir.

Titans 1.Sezon İncelemesi

Dizinin bölümlerini izledikçe her geçen gün konuya daha da yakınlaşmış oluyorsunuz. İlk sezonu 12 bölümden oluşuyor. Oldukça heyacanlı ve meraklı bir şekilde bölümler ilerliyor. Dizinin ana kahramanları oldukça başarılı. Birbirinin devamı olan bölümler izleyenleri de merakta bırakıyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.