Triad Princess Dizi Konusu

Dünya çapında internet üzerinden yayın yapan Netflix isimli televizyon sisteminde birbirinden ilginç diziler bulunuyor ve bunların her biri farklı kesimlere hitap ediyor. İşte o dizilerden bir tanesi de Triad Princess isimli dizi.
İzleyenlerin çok iyi bildiği üzere bu dizi Tayvan yapımı olup 2019 yılında yayınlanmaya başlamış durumda. Yayınlanmaya başlandığı andan itibaren hatırı sayılır bir izleyici kitlesine ulaşmış durumda. Bilmeyenler için Triad Princess dizi konusu ise şöyle…

Triad Princess Dizi Konusu

Triad Princess dizi konusu hakkında bilgi vermeden önce dizinin türünden bahsetmek gerekir ise bu dizi Netflix’in suç temalı romantik dizileri içinde yer alan ve türünün iyi örnekleri arasında gösterilen bir yapım. İçinde aksiyon öğeleri de içeren özgün bir Tayvan yapımı dizi var karşımızda.

Bu temel bilgileri verdikten sonra Triad Princess dizi konusu sorusunun yanıtını vermek gerekir ise şunlar söylenebilir. Dizinin Türkçe ismi olarak Çin mafyasının prensesi demek mümkün. Zira Triad Çin mafyasına verilen isim. Çin’de Bangkok’ta Yakuzular ile savaşan bir topluluk olarak da kabul edilirler. İşte dizi buTriad’ın başında olan mafya babasının gölgesinde ve onun istedikleri doğrultuda yaşamaktan sıkılan son derece hayat dolu kızı Angie karakterinin maceralarına odaklanıyor.

Günün birinde tüm bu yaşadıklarından sıkılıyor ve yaşadığı ortamdan kaçarak bir ünlünün koruması olarak çalışmaya başlıyor. Bu da onun yaşamına bambaşka kapılar açarken, bilmediği şeyleri öğrenmesini sağlıyor. Bu arada da bir televizyon yıldızına aşık oluyor ve herkesin yaşamı bir anda değişiyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.