V Wars Dizi Konusu

Bu güne kadar yayınlanmış olan vampir konulu çok fazla dizi ve sinema filmi bulunmaktadır. V Wars Dizi Konusu da diğer içeriklerden aslında çok da farksız değildir. Ancak hem artık çok ünlü bir dizi ve sinema platformu olan Netflix’de yayınlanacak olması hem de ünlü oyuncu kadro ile adından çok fazla söz ettirmeyi başaran bir proje oldu.

V Wars Dizi Oyuncuları

Dizi, Vampire Diaries serisi ile son dönemlerin aranan oyuncu olan Lan Somerhalder’ın başrolünde ilerliyor. Dizide Lan Somerhalders bir doktoru canlandırıyor. Dizide Luther Swann adında bir doktoru oynayan Somerhalders en yakın arkadaşı ile karşı karşıya geliyor. En yakın arkadaşının değişik bir virüs türü ile farklı davranışlar sergilediğini anlıyor ve en yakın arkadaşının bir vampire dönüştüğünü keşfediyor.

V Wars Dizi Konusu

Hızı bir şekilde yayılan bu virüs sayesinde artık tüm dünya hem normal insanlar hem de vampirlerden oluşuyor. Git gide tehlikeli bir boyut olan bu durumda doktor durumla nasıl baş edebileceğini araştırmaya çalışıyor ancak bu, onun için hiç de kolay olmuyor. En yakın arkadaşının insanları yiyen bir vampire dönüşmesi ve bununla savaşmak çok zor bir durum. Dizi konusu itibari ile son dönemlerin en ses getiren yapımlarından birisi olacağa benziyor. 5 aralıkta ekranlarda olacak dizi konusu vampir dizilerinden hoşlananların ilgisini çekecek içeriklere sahip.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.