Virgin River Dizi Konusu

Netflix 2019-2020 kış sezonu için herkesi ekran başına bağlayacak yeni yapımlar koymaya başladı. Virgin River Dizi Konusu dram romantik türde izleyiciler ile buluşuyor. Bu türden hoşlananlar için kaçırılmaması gereken bir dizi. Dizi 5 Aralık 2019’da Netflix ekranlarında olacak.

Sue Tenney yönetmenliğinde çekilecek olan dizide Alexandra Breckenridge, Martin Henderson, Tim Matheson gibi isimler başrolü paylaşıyor. Aynı adlı romandan esinlenerek çekilen Virgin River Dizi Konusu itibari ile gen bir kadının etrafında geçiyor. Virgin River sakin bir yaşam sürmek ve kafasını dinlemek, yeni insanlar tanımak için Kaliforniya kasabasına taşınan Melinda’nin hikayesini anlatıyor.

Virgin River Dizi Konusu aslında bir kadının tek başına mücadelesini bizlere detaylı ve güzel bir anlatımla sunuyor. Kasaba hayatının beklediği kadar basit olmadığını anlayan Melinda’yı kasabada yeni arkadaşlıklar, yeni ilişkiler bekliyor. Robyn Carr imzası taşıyan ve 20 romandan oluşan aynı adlı seri bir dizi olarak karşımıza çıkıyor. Hem seriyi okuyanların hem de okumayanların merakla beklediği dizide oyuncuların performansı da dikkat çekiyor.

Dizi kasaba ortamında geçtiği için şehir hayatında yaşamış bir bayanı kasaba hayatına ayak uydurabilmek için göze aldığı şeyleri ele alıyor. Bir bayanın tek başına hayatta kalma mücadelesi ve bunu yaparken de yeni yeni kurduğu ilişkileri de gözlemlemiş oluyoruz. Dizi konusu olarak aslında çok sıra dışı bir konuya sahip değil ama yine de kendisini izlettirmeyi başarıyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.